Усть-Каменогорск Погода в Усть-Каменогорске +7 oC
Семей Погода в Семее +4 oC
Подробный прогноз погоды

Бейбит Корган устроил скандал в Атырау

  • 23 марта 2012, 14:37 |
  • Комментарии: 67
Бейбит Корган устроил скандал в АтырауКазахстанский певец Бейбит Корган оскандалился во время гастролей в Атырау. Исполнитель попытался научить корреспондента газеты "Ак Жайык" Айнур Сапарову задавать "правильные" вопросы.

По данным издания, во время интервью после вопроса журналистки о "звездной" болезни многих артистов Бейбит Корган потребовал выключить диктофон и стереть всю запись. Корреспондент согласилась с тем, что интервью не будет опубликовано, однако стирать запись отказалась. Корган, торопившийся на сцену, дал приказ своему окружению: "Журналистку из комнаты не выпускать, пока запись не сотрет". Некто Газиз, солидного вида мужчина лет 30 (по некоторым сведениям, якобы сотрудник местного акимата), подойдя к ней со словами: "Ты знаешь, кто я такой?", стал силой отбирать у журналистки диктофон. Не получив его, он отшвырнул ее от двери вглубь комнаты и захлопнул дверь.

Через некоторое время в гримерной комнате вновь появился Корган, извинился и попросил отдать диктофон "по-хорошему". Договориться у него не получилось, и тогда он пообещал "поднять всех своих, стереть корреспондента в порошок и отправить ее за решетку", после чего ушел на сцену.

Журналистку продержали в запертой комнате около 40 минут под наблюдением какого-то Серика, и освободили, несмотря на ее крики о помощи и попытки взломать дверь, только после приезда наряда полиции и руководства газеты. У нее повреждена губа и разбита коленка. Корреспондент газеты обратилась с заявлением в ГУВД Атырау по факту нанесения телесных повреждений и насильном удерживании при исполнении служебных обязанностей. Сам певец сразу же после концерта был допрошен следственно-оперативной группой. После этого он принес свои извинения Айнур Сапаровой. Но припомнить кто такой Газиз, скрывшийся сразу после приезда полиции, он якобы так и не смог.

Источник: Tengrinews.kz
(голосов: 8)
Комментарии:
Жанаргуль Актау | 24 марта 2012 02:49
Ужас, позор Коргану, самовлюбленная, бездарная поющая рожа в казахстанской эстраде! К тому же наглая и бессовестная!!! Даже в Атырауском третьесортном кабаке поют лучше чем Бейбит Корган, какого черта ходите на его коцерт, мне жаль ваших денег и времени
Анар Алматы | 24 марта 2012 04:38
Ой,масқара.Өзім де ойлап едім осындай жағдай бір күні болады-ау деп.Тым дандайсып кеттің ғой,Бейбіт Қорған.сен "Екі жұлдыз"проектісіне қатысқаныңда саған жюри мүшесі сен мұрныңнан айтасың деп ескерту жасап еді ғой.Сен де өзіңді жұлдыз санайсың ба.Бұл не болып кетті халайық анау Қайрат Нұртас Семейліктерді мен шаршадым деп концертке келмей халықты күттіріп қойғаны,Мәдениет министрлігіндегілер қайда қарап отырсыңдар.осындайларды сахнаға шығуға тиым салу керек қой.
дарига | 24 марта 2012 10:14
Действительно маскара. Ни ума ни фантазии, со словами ты знаешь кто я обратиться к представительнице четвертой власти могут наврное только глупые казахи. Как всегда скажешь казах самим же неудобно. стыдо за нашу эстраду, которая начинает задират нос, забывая вытереть молоко на губах. А журнилистке респект, молодец что не поддалась влиянию и не стерла запись. Только я не поняла из-за чего он потребовал ееудалить. Из-за "неудобных" вопросов??
123 | 24 марта 2012 11:44
очередной алмаатинский подзаборник с комплексом неполноценности.
Man | 24 марта 2012 19:25
Крассава Бейбит, хочет брать интерьвью путь готовится к нему а не так задавать вопросы!
Серик, Алматы | 24 марта 2012 20:18
Қорған деген натуральный чмо ғой! Спортсмендердің артына тығылып алады да подстрекать етып журеды!!
Жанаргуль Актау | 25 марта 2012 01:00
Ужас, позор Коргану, самовлюбленная, бездарная поющая рожа в казахстанской эстраде! К тому же наглая и бессовестная!!! Натуральный чмо!! Даже в Атырауском третьесортном кабаке поют лучше чем Бейбит Корган, какого черта ходите на его коцерт, мне жаль ваших денег и времени!!
Лана | 25 марта 2012 20:04
Скандалист! Он же недавнем прошлом в самолете скандалил. Ходил бы себе спокойно, а то ни на певца, и на звезду не похож он!
Ажар Атырау | 26 марта 2012 13:05
Молодец, Бейбыт! Пусть не задают глупые вопросы. Народ-Вы действительно Казахи! Кореалмаушылык басым!!!
Сапар | 26 марта 2012 23:40
Атырауцы своего же топите! Бейбит не такой, не нужно провоцировать.Научите журналистку брать интервью. Кто во время концерта берет интервью, записала на диктофон и не хотела стирать, значить выполняла задание и шла на скандал намеренно!Сколько же ей заплатили и премию выплатили!?Это право Бейбита не публиковать то что он не хочет! Он патриот своего народа и если кому не нравится пусть подумают своим мозгом- где вы живете,это КАЗАХСТАН. Не нравятся таланты казахского народа, может вам и сам народ не нравится? Не бейте лбами детей казахского народа!Молодец Бейбит что извинился перед Айнур, ты настояши джигит! И поеш ты очень хорошо!Пусть казахская эстрада гордится что есть такие таланты как Бейбит Корган.
Мариям | 27 марта 2012 00:09
Бейбит, молодец! К хорошим людям грязь не липнет! Не ожидала что Атырауцы так поступят! Понимаю что быть звездой на виду у всех очень трудно, даже обычному человеку иногда хочется уйти в себя и не замечать других, а ты Бейбит все время на виду,и расслабился ты у "себя в Атырау" знай теперь,что даже в родном твоем городе есть такие люди, что готовы свалить тебя в грязь они завидуют тебе! Нельзя всем доверять! Будь здоров и пусть Аллах бережет тебя! Ак жол саган!
шохан | 27 марта 2012 23:29
4TO ZA Vata???onin awigin bilmei jatip nege kop soileisinder??? ia bir jaginan sen BEIBIT kizdi urganin duris bolmadi!!! TARAZ
макс малик | 28 марта 2012 02:10
Дурыс Бейбит кай казакты ал жаксы атак бермейди.оздери аннин не екенин билмеит ауыз толтырып ангиме айта береди.ал журналист карындасым сурак койып жауап алатын уакытты сенде тапкан екенсин. обалын жок буаз сыйырдан кйналган уакытта ишин аурып турма дегенмен тенсингой жанымау.ал казактар омири бир адамнын кемшилигин кореберуден баска шаруа жок.тап осылай журе берсек буйырса бир гасырдан астам сон акыл киретин шыгар. казак деген елмиз биздин жыртыгымызды озимиз жамамасак озге адам жамау салмайды КАЗАГЫМ.
мен жане мен | 28 марта 2012 02:12
сонайтам да есинде болсын казакта макал орыста и уакабистерде сакал бар хахахаххаааа
казашка | 28 марта 2012 12:38
Минез даладагы итте де бар! Бейбиттин даусы ерекше коныр дауыс!!! Ауылга келгенде жыгып салган уят болган!!! казак деген, Атыраулык деген атымызга! Ол болса елим, журтым, Атырауым деп журеди! Рас, канга биткен тик минези бар батыстын, жане жагымпаздыгы жок жигит! Кандай биектикте болса да, ол биекте! Ал баскалар томенде отырып базар айелдери секилдисиндер! Оны танымаим, Ия болмаса орысша жазып отырган орыстын артын жалауга дайын турган мына мисыс койлы орыстардын осы жазганымды тусинбесе жаза берсин!!! Ал айнур синлим, айкай шу шыгаратта ертен ак акшага сатылып жаба салады, немесе биреудин кушиги!!! Одан баска Адам баласы концерт берип жатып журналистке тиеспейтин шыгар!!! Кунажын козин сузбесе, буышын жибин узбес еди!!!
жанашырын | 28 марта 2012 19:00
Бейбит, сенин даусын сондай керемет, коре алмайтындардын иши куйсин, ар адам оз ниетинен табады, БЕГИСТИН жигиттери ТАК ДЕРЖАТЬ !!! Баска аншилерге караганда оз орнын бар !!! Таза талант иесисин сен Бейбит, Устамды жигит болса, сендей-ак болсын !!! Жаксы адамнын жауы коп болады !!! Мандайына шан тимесин !!!
арай | 28 марта 2012 19:28
Ой,масқара.Өзім де ойлап едім осындай жағдай бір күні болады-ау деп.Тым дандайсып кеттің ғой,Бейбіт Қорған.сен "Екі жұлдыз"проектісіне қатысқаныңда саған жюри мүшесі сен мұрныңнан айтасың деп ескерту жасап еді ғой.Сен де өзіңді жұлдыз санайсың ба.Бұл не болып кетті халайық анау Қайрат Нұртас Семейліктерді мен шаршадым деп концертке келмей халықты күттіріп қойғаны,Мәдениет министрлігіндегілер қайда қарап отырсыңдар.осындайларды сахнаға шығуға тиым салу керек қой!!
Атырауцы | 28 марта 2012 19:29
Ужас, позор Коргану, самовлюбленная, бездарная поющая рожа в казахстанской эстраде! К тому же наглая и бессовестная!!! Даже в Атырауском третьесортном кабаке поют лучше чем Бейбит Корган, какого черта ходите на его коцерт, нам очень жаль ваших денег и времен...
айна-булак | 28 марта 2012 22:28
красава Бейбут диктофонды артына тыкпадын ба
Бакуля Тараз | 30 марта 2012 21:21
Бейбит бир Аллага озинди тапсырдык отбасымызбен озиннин тилеуинди тилеймиз. Ешкашан мойыма омирде талай буралан жолдар кездеседи сол жолдардан суринбей оте бер! Аншилер дин барлыгы биринши сендей ак болып алсын сени кандай адам гершилиги мол адам екенинди билемиз тек кана алга карай самгай бер.Сенин оз тындаушыларын жанашырларын бар сол себептен баскалар не демейди ешек не жемейди. Ал журналистка оз орнын билип журсин кыстырылыскан бок уксамай жане баскаларгада осы сабак болсын.
гаухара атырауская | 31 марта 2012 18:26
жарайсын!!!!Бейбит нагашы!!
ИнКаР | 31 марта 2012 19:41
ЖаРаЙСын!!!Бейбит , Айнур сенин Обалын жок
Салтанат | 2 апреля 2012 01:23
Шынымен де . аншини коре алмагандыктан дал осындай жагдайга жеткизип отырган Айнурдын оз кинаси. Енди аншимен сукпат алатын уакытты баска жерге жане баска уакытка да жоспарлауга болады го.Баска баска оз ауылымыздын адамын сонша маскаралап не болды? Мумкин бул алдын ала ойластырылып койган жоспар болар? Айнур соншама айкай шыгаратындай ештене корип отырган жокпыз. кайта Бейбитке айтарымыз АЛГА АЛГА АЛГА!!!!!!!!!!!!! Атыраулыктар аркашанда касында! Ештенеге аландама!
Инжу Атырау | 3 апреля 2012 22:17
Беибит иним жарайсын! Айнур саган кереги акшаго! Сен сол ушин оз жерлесинди букил Казакстандыктардын алдында маскара еткин келеме!Сенин бул исин озиннин журналист жумысына сай емес! Алга карай калай жумыс жасамаксын!Атыраулыктар Беибитти коргайык ол Атыраудын жулдызы!
Рахымжан Салаватулы | 3 апреля 2012 22:22
беибит братан молодец beybit82@mail.ru bar senin
Акбаян | 6 апреля 2012 14:21
Бейбіт Корган Сизге не болды? Ондай емес единиз гой?
молдыр | 8 апреля 2012 12:27
атыраудын тык мынезы барын тыке айтады кай сухбатын карамасанда.быр алла быледы ол жерде не болганын менын ойымша бул жала жабу кореаламаушылык
anarbek-атырау | 9 апреля 2012 17:33
атыраулыктардын минези осындай болады так что ангиме айтпандар маладец Бейбіт радной
шолпан | 2 мая 2012 02:17
кореалмаушылык казактын канында баргойй)))кайтесиз ман бермей ак койыныз)отеди де кетеди))тек аман болыныз!
Жанаргуль Актау | 2 мая 2012 11:47
Ужас, позор Коргану, самовлюбленная, бездарная поющая рожа в казахстанской эстраде! К тому же наглая и бессовестная!!! Натуральный чмо!! Даже в Атырауском третьесортном кабаке поют лучше чем Бейбит Корган, какого черта ходите на его коцерт, мне жаль ваших денег и времени!!
арай, атырау | 2 мая 2012 11:48
арай
Ой,масқара.Өзім де ойлап едім осындай жағдай бір күні болады-ау деп.Тым дандайсып кеттің ғой,Бейбіт Қорған.сен "Екі жұлдыз"проектісіне қатысқаныңда саған жюри мүшесі сен мұрныңнан айтасың деп ескерту жасап еді ғой.осындайларды сахнаға шығуға тиым салу керек қой!!
балкаш атырау | 6 мая 2012 00:20
ар нарсени жаза бермей акылга салындар ауылдарга бейбит концерт берейн деп жатыр калай коремиз
Айко Уральск | 7 мая 2012 05:41
Қазақтар уялсандаршы оз агаларынды осылай балагаттауга. Қазақ аталарымыз айткандай" Осер елдин балалары бирин-бири батыр дер, ошер елдин балдары бирин-бири катын дер" дегендей тек ойларына келгенин жаза бермендер!!! Тыныш жаткан жыланнын куйрыгын баспа деген соз бар сиздер сиякты Айнур апамызда тыныш жаткан жыланнын куйрыгын басканго.Бейбит нагыз казактын исин жасады. Бейбит саган Алланын нуры жаусын жане балаларынын кызыгын кор.Ал Айнур апамызга айтарым сурак кою жумысым екен демей ойга келмейтин сурактарынды догарсан жаксы болар еди сол кезде жан баласы сенин бир тал шашына жоламайды.
Айгерим Уральск | 7 мая 2012 06:00
Бейбит мурынмен айтсада баска жеримен айтсада мыкты аншиго.Бир 2-жулдызга катысып 1-сын естей койып еди соны коймадындарго Кызганшактык деген осыго, а так Бейбит мыкты, кайратты жигитко калай истесендерде онын сагын сындыра алмайсындар так что Айнур шаршама.Ал Айнур осы исин казак кызына жат нарсего,сен Бейбитти маскара кылдым деп журген боларсын бирак кателестин Бейбит емес осындай жалган жала жапкан сен сиякты казактын карапайым кызы деп журген сен маскара болдын.
Лана | 7 мая 2012 10:07
Скандалист! Корган же недавнем прошлом в самолете скандалил. Ходил бы себе спокойно, а то ни на певца, и на звезду не похож!
Айка Уральск | 7 мая 2012 16:04
Бейбит жарайсынннннн)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Жанна Алматы | 7 мая 2012 17:44
Бейбит Корган - халтурщик ХХІ века!
семеи | 26 мая 2012 13:18
ужас позор джунгли
аликон | 4 июня 2012 00:15
бейбит атыраулык керемет анши
алия | 4 июня 2012 00:17
адамдар кайсын болсанда бейбитке ондай соз келтирмендер кай-кай адамнында кемшилиги болатын шыгар дегенмен эстрада жулдызына осындай создер айтуга калай уялмайсындар
алия | 4 июня 2012 00:22
бейбит анди мурнымен айткан емес ешкашанда атраудын кызы арай сен озинин жерлесинди неге жамандайсын ол саган бирдеме истеп койдыма не
алия | 4 июня 2012 00:38
журналист айнур апа сиз шыгарсыз атырауда ондай урыс-керисти бастап журген сиз атыраудын мактанышы жарык жулдызына ондай соз келтире алмайсыз биз жарык жулдызымыздын атына дак тусируге жол бермеймиз сизге керекги тек кана акша екенин билемиз бейбит аганы маскараладвм деп ойлап журген боларсыз бул жерде бейбит ага емес сиз маскара болдыныз журналистика саласында калай жумыс жасап журсиз сиздики коре алмаушылык кой тек кана бейбит аганын сондай дарежеге жеткенин кызгандыныз сиз озиниздин жумысынызды аткарган болып кайдагы жок сурак коюыныз аркылы осындай жагдайга жеткиздиниз сондагы коздегениниз не халыкты бейбит агага карсы кою ма ол ойныз иске аспады атыраулыктар оз улдарын сиз сиякты казактын жаман кызынын жаман созине кор кылмайды ал бейбит агага келетин болмак тек алга айын онынан тусын жулдызын жансын бакытты бол тагы да айтарым тек алга
Айдана | 4 июня 2012 01:25
бейбіт ага жарайсын ?????????????????????
Аликона | 4 июня 2012 01:30
бейбит ага сиз казактын сонын ишинде атыраудын ен керемет аншисисиз
Тина Атырау | 14 июня 2012 15:39
Бейбит сиактыларды сахынага шыгармау керек!!!!!!!! Оздеринше шет елдерге ергиси келеди бирак оларынан дымда шыкпайды айткан олендеринин манисиде жок!!!! Кароче айтканда тормоз.... ал журналист кызга келсек ол тек озинин жумысын аткарып журди Бибит оган ешкандай тил тигизуге каксысы жок еди Бибитке айтарым сенде нанынды тауып журсин сол ушин оз орнынды бил дегим келеди сенде Атыраудын памилича ауылында туып оскен баласын сол сен Атырауга келип кокирегинмен тилинди тигизбей жур!!!!!! Казахстандыктар сиздерге айтарым созге ермендер.
Ақерке | 30 июня 2012 15:16
Бейбітке еш әңгіме жоқ. Ана Айнұр деген түймедейді түйедей етіп жүрмесіне кім кепіл. Осы оқиғадан соң журналис сымағымыз біраз танылып қалды емеспе?. Бейбіт Қорған сияқты әншілер кейбіреулерді басқа шығармауы керек. Себебі бұға берсең сұға береді.
Жанан | 30 июня 2012 20:29
Өз басым Бейбітке еш әңгіме жоқ емеспе Ақеркежан. Айнұр сияқты журналистерді қуу керек. Әбден басқа шықты. Басқа шығармау керек емеспе Ақерке.
Перихан | 30 июня 2012 20:32
Бибіт маған ұнамайды. Себебі: оның әндері маған ффффффффууууууу
Жанан | 30 июня 2012 20:34
Оның мұнда не қатысы бар. Оның әнінде не шаруаң бар. Озің сондай атақты болып алмайсың ба? Перихан
мен сосын сен | 30 июня 2012 20:37
Бебіттің әндері ффффффффффууууууу жаман кеміс ауыш жынды қудың ауыштың Бейбітжан
Су Мабеинджи | 30 июня 2012 20:40
Маган А. Кешкенбаев ұнайды. Түнтеков жаман маған ұнамайды. Ақерке сенін қытығыңа тию үшін айттым қалжын екеуі де красавцик қой
ЛУЧИК | 28 сентября 2012 02:07
Я НЕ ЗНАЮ ЧТО СКАЗАТЬ. МНЕ БЕЙБИТ КОРГАН НЕ НРАВИТСЯ ФФФФФФУУУУУУ!!!!!
АКЕРКЕ | 29 сентября 2012 21:48
МНЕ НРАВИТСЯ БЕЙБИТ КОРГАН
Дана | 28 ноября 2012 17:26
Ал маган Бейбиттин даусы,андери бари унайды.
araika | 29 ноября 2012 19:47
арай,
Биреулер жамандайды,биреулер мактайды. Бул жерде отырып алып сойлемендерши. Осек десе биринши орында екенсиндер,жаксы болсын жаман болсын адам баласы. Ол анши емес, ол тек казахтын баласы,сол себебти жамандамандар. Ар адамнын кателиги болады.бул омирде минсиз,таза адам жок. Ешким Бейбит пен Айнурдын арасында не болганын билмейди. Сондыктан кыстырылыспандар.Жаксынын жаксы жерин нуры тассын демекши...!
кукла | 29 ноября 2012 19:49
Бейбіт мой дядя, так что не надо.
АРГЫН | 8 декабря 2012 19:59
ОСЫ КАЗАГЫМА КАРАП КУЛКИМ КЕЛЕДИ , ЖАСАРЫН ЖАСАП БИРЕУ КОТЕРИЛИП КЕЛЕ ЖАТСА АЯГЫНАН ТАРТЫП КУЛАТУ КЕРЕК ОЗИНИН КОЛЫНАН БОК КЕЛМСЕДА,НЕ БОЛСАДА КАЗАК АР КАШАН БАРИНЕ ОЗИ КИНАЛИ !!!
динара | 18 декабря 2012 23:23
бейбит ага дурис жасади ана журналистер оринсиз сурак койып канди ишедиго пенде болгасин жерде кателиктер болип туради болашакта осинин барин ескеретин боларсиз деп ойлаймын
Мадина | 21 декабря 2012 15:01
Бiр алла биледи, бир алла куа барине араласпандар киналамандар
айгул | 21 июня 2013 12:37
Что случилось Бейбит Корганом???
Айко | 26 июня 2013 16:44
Артынды кыс семейдин жабайсы жунгли деп отырганын семей болар ха ха ха Бейбит АЛГА мен Бейнеудин адай кызымын бирак сенин талантынды мойындаймын Атыраулыктар куанындар аялай билиндер жулдыздарынды Айнур уял ОЗ казагынды колда ЖЕТЕР кайдагы бир капирлерге 75 жыл багынганымыз...
диля | 17 сентября 2013 19:29
Маған Бебіттің даусы, өлеңдері ұнайды. Басқасында шаруам жоқ. Қандай қателік жасаса да, ол да адам ғой. Бірінші біз өзіміздің кемшіліктерімізді түзеп алайқшы, біреудің кемшілігін түземей.
нургуль | 12 ноября 2013 20:15
Бейбіт, сен жарайсың. Бәрі әдейі істеген.
Муха | 10 декабря 2013 11:07
Бейбит, сен қызды ұрғанша, кетіп қалмайсың ба. Сосын үйге барып мамаңды, қарындастарыңды ұр. Зато ешкім арыз жазбайды. Е еркек емессің, е қыз емессің. Қарындастарыңа, анаңа қол көтерме ешқашан, қайдан шыққаныңды білсей. Сенің қызыңды өзің сияқты біреу ұрса не болды, басыңмен ойлан бала.
Бо | 13 декабря 2013 10:44
Муха, сен не айтып отырсың. Бейбит анасы қайтыс болған. Бейбит ешқандай кінәсы жоқ, журналист қыз өзін көрсеткісі келіп бәрін әдейі жасаған.
Айдана | 13 декабря 2013 16:16
Не болса да ақ-қарасын уақыт көрсетер. Ешкімге кiнә артып қажеті жоқ.
Жасик | 28 февраля 2014 00:09
Бейбіт ағай, сіздің номеріңі қандай, жазып беріңізші.
Высказать мнение
Vkontakte Twitter Facebook