Усть-Каменогорск Погода в Усть-Каменогорске +18 oC
Семей Погода в Семее +26 oC
Подробный прогноз погоды

Кайрат Нуртас снимает про себя фильм

  • 11 сентября 2012, 17:45 |
  • Комментарии: 402
Кайрат НуртасКайрат НуртасКазахстанский певец Кайрат Нуртас по просьбам поклонников решил снять о себе художественный фильм. Для этого 23-летний певец создал собственную кино-production-студию, сообщает BNews.kz.

Бюджет фильма составит около 500 тыс долларов США. Основным спонсором картины станет продюсер и по совместительству мать певца Гульзира Айдарбекова. По ее словам, идея снять фильм о Кайрате Нуртасе пришла еще четыре назад. Однако в силу возраста решили повременить с этим делом. Сейчас артисту 23 года, поэтому, по мнению продюсера, можно начинать проект.

Фильм будет длиться примерно 1 час 50 минут. Основные съемки фильма проходят в трех городах: Астане, Алматы и Актау. Сейчас половина материала уже отснята.

Кайрат НуртасКайрат НуртасПо словам продюсера, в фильме также снимутся Макпал Жунусова, Алтынай Жорабаева, группы «Муз Арт» и «Денар» и даже именитые актеры Тунгышпай Жаманкулов и Асанали Ашимов. Все артисты сыграют самих себя.

Ранее сообщалось, что Кайрат Нуртас возглавил рейтинг самых востребованных отечественных музыкантов, составленный на основе продаж CD исполнителей.


Источник: Altaynews.kz
(голосов: 110)
Комментарии:
Нурбол Ержанатулы | 11 сентября 2012 18:29
Көреміз ғой киноның қалай боларын.
Адиль | 11 сентября 2012 21:33
Әлі ертерек сияқты кино туралы, жұлдыз ауруымен ауырып кетпесе болды
123 | 11 сентября 2012 22:37
и смотреть он его будет вдвоем с мамой, больше нет желающих.
Оразхан | 11 сентября 2012 22:42
Кайрат басқаларды тыңдама))) Давай тек қана алға!!! түсіре бер мына біздерді ұмытпа !!!
. | 12 сентября 2012 12:21
Кайрат звезда болуды қою керек, жұлдыз ауруымен ауырып кеткен екенсің! Арзан қол шимкентский кино болмаса болды! Өз басым фильмді көрмеймін.
жанара | 20 сентября 2012 02:13
Керемет болады
123 | 20 сентября 2012 14:11
Даже если Нуртас снимет с себя не фильм а штаны, это таки не сделает его звездой, а его жуткий вой - приличной музыкой.
Абылайхан Есимов | 22 сентября 2012 12:49
кайрат нуртас тек кана алга!!!!!!!!!!!!!!
Кура | 26 сентября 2012 14:05
он все равно лучше всех!
123 | 26 сентября 2012 14:47
курА, я с Вами таки соглашусь, поскольку есть многие существа, гораздо более неприятные чем этот, с позволения сказать, певун. тараканы, например, жуки разные, клопы. но у жуков и тараканов есть важное преимущество - они ведут себя гораздо тише и пакостят без лишнего шума и пеара. чего не скажешь об Нуртасе, тьфу на него.
aselya | 26 сентября 2012 22:30
Кайрат Нуртас молодец, умничка, успехов тебе. Будет приятно посмотреть фильм будет ждать с нетерпением.
айгерим | 29 сентября 2012 00:58
Қайрат Нұртас бәріне лайықты! Аллаh дегеніне жеткізсін!
рано | 3 октября 2012 17:52
Қайрат Нұртас сен өзіңнің видеоңа қарашы сырттан, жаман көрінеді, масқара емес пе елге? Сыйлы болғаның осы ма ұят?!
Алма-Ата | 4 октября 2012 16:36
Айналып қана кетейін 123 деген адам көпшіліктің атынан сөйлемей-ақ қойшы жарай ма?! Сен айтты деп көрмей қалмайды ешкім. Көретін адам бәрібір көреді. Ешкімнің көзін байлап қоя алмайсын. Так что мұндай өзімшілдіктің кажеті жоқ!!!!!!!!!!!!!!
ернат | 7 октября 2012 02:10
Қайреке сен карсавчиксың! Алланың нұры жаусын!
аяжан | 7 октября 2012 10:41
Фильм қашан көрсетіледі қай телеарнадан? Қайрат тек қана алға! Мен сені қолдаймын!
Нургуля | 7 октября 2012 21:46
Привет всем Кайрат Нуртас самый хороший парень и лучший певец
Меруерт | 11 октября 2012 09:03
Кайрат Нуртас Алла Тағалам сіздей жанды жаратқанына мыңда бір шүкіршілік етемін! Сізге ұзақ өмір тілеймін! Ешқашанда қанатыңыз талмасын! Тек кана биіктерден көріне беріңіз!
нургуля | 11 октября 2012 14:57
нуры жаусын тек алга кайратты ким жамандаса мангилик жамандыкта омири отсин
КАЗЫБЕККЫЗЫ НУРГУЛ | 11 октября 2012 15:02
ДОСТАР БАУЫРЛАР КАЙРАТ БУЛ НАГЫЗ ОНЕР ИЕСИ ГОЙ ДЕМЕК АУЫЗГА КЕЛГЕНДИ АЙТА БЕРУ КИНЕ ГОЙ КАЙРАТ СЕН НАГЫЗ АЗАМАТСЫН БИИКТЕЙ БЕРГЕЙСИН АЛЛАНЫН НУРЫ ЖАУСЫН БАЯН ЕСЕНТАЕВАНЫН ТУСИРГЕН ГАШЫК ЖУРЕК ФИЛЬМИНЕН ДЕ ЕКИ ЕСЕ КОРЕРМЕНДЕРДИН ЖУРЕГИН ЖАУЛАЙТЫНЫ АНЫК САГАН САТТИЛИК ТЕК АЛГА ЖАСА ШЫМКЕНТ ЖАСА КАЙРАТ ЖАСА КАЗАКСТАН
Гульнар | 13 октября 2012 15:37
Кайрат Нуртас сен маған ұнайсың, әр дайым биіктей беруіңе тілектеспін.
Енiлiк | 15 октября 2012 16:48
Жарайсын Кайрат. Сәттi шықсын!
Майшыбекова Енiлiк | 15 октября 2012 16:52
Тек алға Кайрат. Биіктерден көріне бер, киноңды асыға күтеміз. Халықтың көнілінен шықсын. Алланың нұры жаусын!
nuserov.talgat | 16 октября 2012 12:26
Әндерді жаксы керемет айтасың. Кинода тамаша шыгады деп ойлаймын !
Айнур асемкулова | 16 октября 2012 21:13
Әндерің тамаша. Әрқашан бақылауымдасың. Ғашықпын саған.
Sabina | 16 октября 2012 21:56
Кайрат маладессің! Я за! Қандай кино болса да көреміз. Біз үшін крутой певецсің и актерсің де. Басқада қол қойғаным деп алға талпына бер!
Нагима Ескалиева | 17 октября 2012 09:12
есть многие существа, гораздо более неприятные чем этот, с позволения сказать, певун. тараканы, например, жуки разные, клопы. но у жуков и тараканов есть важное преимущество - они ведут себя гораздо тише и пакостят без лишнего шума и пеара. чего не скажешь об Нуртасе, тьфу на него.
Айгерим | 17 октября 2012 12:14
Кайрат сен өте әдемісің!!!! И өте өлеңді күшті айтасың!!! Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ!!!!! ТЫ сАМый луЧШиии ПЕвеЦ В МИрЕ!!!!
123 | 17 октября 2012 12:16
Айгерим, милочка, Вы так пишете, словно Вас прут прямо за компьютером)
Айгерим | 17 октября 2012 12:17
Так Кайрат ұнамай ма, қарамандар и тыңдамаңдар!! Ол туралы жаман даудың қажеті жоқ, понятно? Жамандайтындар значит көре алмайтындар!!!
Айгерим | 17 октября 2012 12:18
ии ЭТоо ТЕБЕ не Касается!!!
Айгерим | 17 октября 2012 12:23
аа кстати мен сенин кинондыы куууутеем
123 | 17 октября 2012 12:27
Айгеримочка, конечно же не касается) извращайтесь дальше, кто ж Вам в этом помешает)))))
Кунок | 17 октября 2012 22:27
Кайрат, не слушай никого, ты самый лучший, прекрасный, я люблю тебя!
Жади | 17 октября 2012 23:07
Қайрат сен Қазақстанда Мейрамбектен кейін екінші мықты әншісің, өлендеріне базар жоқ, ТЕК өзің туралы кино түсіруге әлі ерте сияқты.
Gulmira. Turkistan. | 18 октября 2012 10:06
Кайрта тек алға! Мен сенің әндеріңді өте сүйіп тыңдаймын. Екі ұлым бар. Екіншімнің аты Нұртас. Саған ұқсаған әнші болғанын қалаймын. Жұрттың сөзіне мән бермей-ақ қой. Алла жар болсын!
Playboy | 19 октября 2012 21:45
Кайрат жақсы жігіт, оны жамандағанша өздерің елге танымал болыңдар))))) Красавчик коля....
Guljan | 21 октября 2012 00:12
Кайрат, сен бәрінен мықтысың!!!!! Сүйем сені!!!!
Айнаш | 21 октября 2012 15:39
Киносы қашан болады, достар?
SAIKA | 24 октября 2012 18:11
Когда выйдет фильм Кайрата?
мадина и римма | 25 октября 2012 13:49
Кайрат ты лучше всех. Мына видеоны түсірген саған дос емес. Сондықтан да анаңнан артық дос таппайсың. Пенде болғасын бәрі де қателеседі. Теріс пікір білдірген адамдарға мән бермей киноңды жақсы түсіруге тырыс. Біз саған Тілектеспіз. Сегіз қырлы бір сырлы екенің айдан анық. Сондықтан да бар өнеріңді аяма. Біз сені арқашанда тындауға, көруге дайынбыз. С\м: Г Жанаозен. МАДИНА И РИММА
Темирбек | 25 октября 2012 18:52
Базар жок ризамын братан!
Темирбек | 25 октября 2012 18:54
Кімде Кайраттың жаңа өлеңдері бар?? Маған хабарласыңдаршы.
Алтынай | 25 октября 2012 21:53
Кайрат Нуртасты группада Толганай деген қыз сүйеді, ол үшін өмірдің мәні де, сәні де Кайрат!
Бота | 26 октября 2012 14:16
Кайрат саған өтініш, ешқашанда негативный комментариларға сағың сынбасыншы. Саған айтылған жаман сөздер сені сүйіп тыңдайтын халық өте ауыр қабылдайды. Біз сені әр дайым қолдаймыз. Только вперед. Делай нам приятно.
сека | 26 октября 2012 15:07
Көре алмайтындардың кө3i шықсын
дан | 28 октября 2012 12:37
Кайрат маған ұнамайды ол мақтаншақ
Гүлнұр. | 28 октября 2012 16:48
Мен каират нұртасты катты жақсы көрем оған аитылған әр жаксы сөздi қолдаимын ал жаман сөздi аиткан әр адамды жек көрем қаират сен казақстандағы ең үздiк әншiсiн мен сенi жаксы көрем жетiсаиға қашан келесiн киноңа сәттiлiк
Аидана | 28 октября 2012 17:02
Каират сен кереметсiн.
Жаксы сөз жарым ырыс деген атам қазақ жаксы сөз аитаиык жолдастар жаман дегенге жаман болып калмаидығои каират сен кереметсiн.
Гулнур жетiсаи. | 28 октября 2012 17:13
Каират сен биыл саз әлемiне қатысасын ба қатыссаи өтiнiш. Кұрметпен. Гүлнұр.
Данияр 92 | 29 октября 2012 13:02
Кайрат сен талантсын,тек кана алга,сени коралмаитындардын иштери куйсин,биз сенименбиз... АЛГА
сымбат | 30 октября 2012 12:06
каират сиз оте кушти аншисиз маган андериниз катты унаит.сизге алланын нуры жаусын
Малика | 31 октября 2012 09:54
Кайрат жақсы әнші. Маған ұнайлы. Оған табыс тілеймін. Киносы сәтті шықсын.
Diana | 31 октября 2012 11:40
Кайрат, мен сенің жанкүйеріңмін. Кайратка бақыт тілеймін. Өткен Құрбан айт мубарақ болсын! Шымкалаға келуіңді сұраймын! Т/к Dian__97
Erjidit | 31 октября 2012 11:49
Кайрат аға, мен сіздің әндеріңізді жақсы көрем, мен де әншімін, мен тек сіздің әндеріңізді айтамын. Мен сіздің жанкүйеріңізбін, мен үшін сіздің әндеріңіздің бәрі ХИТ!
Mirambek besbaev | 31 октября 2012 12:02
Kairat bratiwka dausin menin dausima jetpeidi
динара | 1 ноября 2012 12:07
Кайрат мен сенің әндеріңді тыңдаймын. Қазір менің жолдасым да тыңдайды. Бұрын маған айтатын қойшы, сол Кайратты деп. Қазір Қайраттың өлеңін қойшы, тыңдайык деп отырады...
Наргиз | 1 ноября 2012 16:07
Кайрат ол Кайрат!! Кейбіреулері қызғаныштан болар жек көретіні! Халықтың қазір 70% Қайраттың әндерін сүйіп тыңдайды. Сендерге айтар кеңесім ән тыңдайтын болсаңдар, тек ҚАЙРАТ НУРТАСТЫҢ ӘНіН ТЫҢДАҢЫЗДАР! Себебі КАЙРАТ, действительно ЖҮРЕКПЕН айтады!!!
Жанна | 1 ноября 2012 16:32
Нұртастың даусын естіген елдің 80%-ы құсқысы келеді!!
Кымбат | 2 ноября 2012 18:08
Кайрат агага жететн ешкм жок сырттан балагаттап бойы жок тур1 даусы жок деп айтканды койыныздар Сакен ага с1зд1н айткан создернзге жол болсын уят емеспе твда елге кушт1 боласыз хат жазганыныз уятко халык 100процент Кайрат аганы жаксы корет анасы баласы ушн талмай кундз тун1 енбек етп жатыр Кайрат анасынын аркасында жур деген уят мен с1зд1 жаксы корем Кайрат ага С1зге ешкм жетпид даусыныз тур1н1з 100 процент бойыда бар суй1кт1 жан куйер1нз Канаткаликва Кымбат Орал каласынан 87759910260 маган звонданызшы
Кымбат | 2 ноября 2012 18:12
Кайрат ага с1зден жауап кутем жане звонок кутем Канаткалиева Кымбат Оралдан
АЙГЕРИМ КЫЗЫЛОРДА | 2 ноября 2012 18:45
КАЙРАТ НАГЫЗ ОНЕР АДАМЫ СОНДЫКТАН ОНЫН ЖУЛДЫЗЫ БИИКТЕРДЕН КОРИНУДЕ АЛ КАЗАКТАР АРКАШАНДА КОРЕ АЛМАУШЫЛЫК КАСИЕТИМЕН КЕЛЕДИ ОЗГЕ ХАЛЫК УКСАП КАНДАЙ БОЛСАДА НЕГЕ КОТЕРМЕСКЕ БАЙКАП ТЫНДАП КОРСЕНИЗДЕР КАЙРАТ АНДИ ЖУРЕГИМЕН АЙТАДЫ МИНЕ СОНДЫКТАН КАЛЫН КАУЫМ ЖУРЕКПЕН ТЫНДАП КАБЫЛДАЙДЫ КЫЗДАРДЫН ДА ГАШЫК БОЛУЫ СОНДЫКТАН КАЙРАТ АЛЛАМ ОЗИ ЖАРДЕМШИ БОЛСЫН
Кымбат | 3 ноября 2012 15:32
КАЙРАТ аганын андері оте керемет оган ешкм жете алмайды оны сырттан балагаттаган уят сіздін андернзді барлыгымыз суйп тндаймыз даже наушникпен тндаган оте керемет сондыктан оны жамандаганды койыныздар казакпызгой Кымбат Оралдан
баян | 3 ноября 2012 21:27
рано,
кайрат нуртас сиз оте керемет аншисиз сиздин андеринзди суйп тындаймын 87751085774 сиздин конырауынызды оте каты кутем
баян | 3 ноября 2012 21:33
87781085774 мен кателесип кетпин кайрат кутем
Жадра | 3 ноября 2012 21:58
Кайрат супер...вы проста сами так не можете так говорите не надо так да он талантливый...Кайрат только вперед да внимание не обращай да они ревнуйет тебя чтн ты такой только вперед
Мугульсум | 3 ноября 2012 22:40
Кайрат ты самый лучший!!!!!!!!!я тебя обожаю!!!
NURGISA MERKE | 3 ноября 2012 23:09
KAIRAT BRATAN BAZAR JOK 80727320772 MEN KUNGE SIZGE SURAK KOIP JURGEN
аккенже | 5 ноября 2012 12:49
кайрат сен дым аншилик кабилетин жок ашин маманнын аркасыда танымалсын сени кыздар жаксы корет бирак жаксы коруге турмайсын сеннин айткан андерин жаксы бирак ман магынасыз саган кинога тусуге али ерте и актёр болуга сенин кабилетин жетпиди бирак барин акша шешедигоо
Асланбек | 5 ноября 2012 17:38
КАЙРАТ НУРТАС КРАСАВЧИКСН! СЕНИН АНДЕРИНДИ СУЙП ТЫНДАЙМ!СИЗ СИЯКТЫ АНШИ БОЛГЫМ КЕЛЕТ! ОНЕРИНИЗ ОРГЕ ЖУЗСИН!
Дильбар | 5 ноября 2012 21:17
кайрат тек кана алга кинонды коремиз сен настоящиий красавчиксин сени суйемиз барлыгымыз
Айгеримка | 6 ноября 2012 01:31
Мен ешкашан ешкандай аншиге гашык болган емес едим! Бирак Кайратты коргенимде гашык болдым,суйемин Кайратты. Оны мен коргенимде жылагым келеди,неге мен онын касында емеспин??? Мен Сени Суйем Кайрат!!! Сенин оленинди естигенде косыла айкайлап турып айтамын! Екеумиз бул дуниеде кездеспесек те.... Бирак кездесемиз! =),менин махаббатым! ЖУРЕГИНДИ МЕНИН АРБИР СОЗИМ,СЕЗИМИМ,МАХАББАТЫМ ОРТЕСИН!!!
Жадыра | 6 ноября 2012 01:49
ау халайык не деген адамсындар?,жерден алып жерге салып ой тоба
Қайрат Түнтеков | 6 ноября 2012 17:25
Нұртасты айтсаңдар, құсқым келеді!!
Сәкен майғазиев | 6 ноября 2012 17:25
Нұртас деген - атақты халтурщик!!
Акылай | 6 ноября 2012 20:35
Кайрат Нуртас самый самый самый лучши...коп сойлемендер...кайратка ешким жетпит
Jamila | 8 ноября 2012 07:56
Kairat ote kushti anshi, ony kore almaityndar kop, Kairat sizdin anderinizdi suip tyndaim sizdi katty jaksy korem, sizge tilerim biikterden korine beriniz, magan zvandanyzshy 87757845317 otinish, kutem........
SAYA | 8 ноября 2012 22:38
KAIRAT NURTASKA JUREGIM AINIT TURI MAIMIL SIAKTI KLIPINDE OZINWI BOP KOLIN BILAO SERMEIIT BIRESE BILAI SERMEIIDI KAIRAT NURTASTI JAKSI KORGENDER KAIRAT NURTAS SIAKTI TURLERIN MAIMIL BOLSIN!!!.................
У-ка | 9 ноября 2012 14:01
я вас не понимаю без обид но на фиг так говорить о ком-то)) вы лучше о себе думайте))
askar | 9 ноября 2012 15:19
Молодец кайрат
ПЕРИЗАТ-Aстана | 9 ноября 2012 20:42
Жаным КАЙРАТ,ОЛЕНДЕРИН ОТЕ ТАМАША.ОЗИНДЕ СУЙКИМДИСИН.ИНШАЛЛАХ КИНО ДА ОТЕ КЕРЕМЕТ ШЫГАДЫ),СЕНИ СУЙЕМ.
ПЕРИЗАТ-Aстана | 9 ноября 2012 20:43
Жаным КАЙРАТ,ОЛЕНДЕРИН ОТЕ ТАМАША.ОЗИНДЕ СУЙКИМДИСИН.ИНШАЛЛАХ КИНО ДА ОТЕ КЕРЕМЕТ ШЫГАДЫ),СЕНИ СУЙЕМ.
Кымбат | 10 ноября 2012 12:55
Кайрат ага кинонызды кашан кореміз.87759910260 звонок кутем;Кымбат Оралдан
Орынбеков Нуржан | 10 ноября 2012 19:46
Кайрат Нуртас норм аншы гои неге жамандаит екен оздерымен оздеры киналып
Орынбеков Нуржан | 10 ноября 2012 19:47
Кайрат Нуртас норм аншы гои неге жамандаит екен оздерымен оздеры киналып
Адиль | 12 ноября 2012 19:40
Кайрат ты супер ты знаеш этоооо
газиза | 12 ноября 2012 20:57
Қайрат көп ішпе, позор болдың ғой.
гульжан | 12 ноября 2012 20:58
жақсының артынан сөз ереді.
Анара | 13 ноября 2012 16:09
Сен кереметсин Кайрат анинде клипта бариде кушти. Тек алга кайда да жолын ашык болсын!
Анара | 13 ноября 2012 16:11
ал киноны естигели кутип журмин.....
Индира | 14 ноября 2012 13:21
Кайрат Нуртас керемет анші, нағыз талант иесі. Киносы шықсы міндетті түрде коремін.
улан | 16 ноября 2012 00:56
кайрат базар жок алга. концертте корисермиз
Медеу Арынбаев | 16 ноября 2012 09:53
Нуртас - известный чимкентский аферист!!
ерлан | 16 ноября 2012 18:14
э бля че против кайратта имеете????
АЛМА АТА ИНКАР | 16 ноября 2012 18:40
МЫНАНЫ ОКИП ЖИЛАП ТА КАЛДИМ sad ЖАМАН БОЛИПТЫ
Әсел | 17 ноября 2012 12:00
Қайрат нағыз әнші, оны мойындау керек.Оған тек Алланың нұры жаусын!
Raihan Abdikarimova | 18 ноября 2012 13:37
Kairat Nurtas tek sattilik i alga
Болат Кызылорда | 18 ноября 2012 16:53
Кайрат алган бетиннен кайтпа алла жар болсын бирак айтарым жулдыз ауруымен ауырма халкын саган сенеди халыктын сенимин акта
ЖАНАР | 20 ноября 2012 09:40
Да что с вами зависть убивает да? Кайрат вперед, ты молодец, не то что некоторые. Мой муж полюбил твои песни.
Светлана Георгиевна | 20 ноября 2012 14:50
Талант, самородок, которого не смогут затмить именитые певцы. Голос входит в душу человека, и мне не важно на каком языке поет этот парень, но я испытываю особое волнение и радость слушая его. Спасибо твоей маме, за то, что она показала людям настоящий бриллиант. Желаю Кайрату дальнейших успехов в творчестве, устремленности во всех делах и не обращать внимание на тех, кто старается навредить твоему авторитету. Бриллиант он и есть бриллиант!!!
Выбирай друзей по преданности и статусу. МОЛОДЕЦ! Встаю и ложусь спать с твоими песнями!
АКНУР | 22 ноября 2012 18:34
ЖАРАЙСЫЗ КАЙРАТ АFАЙ! Әндеріңіз ғажап, киноңызда ғажап болсын!!!!
ЁЛКА | 22 ноября 2012 22:18
Салем достар! Кайрат бауырым бари тамаша тек дәстурлі ән айтып үйренсең нұр үстіне нұр болар еді!
Нурила Байгулова | 23 ноября 2012 16:58
Кайрат өркенің өссін, тек қана алға! Біз сен жайлы киноны асыға күтеміз.
f | 24 ноября 2012 13:30
Aркiмнiн оз ой-пiкiрi бар, жане оны осылай жамандап жариялауга болмайды! Кайрат, саған айтарым - сен өнер әлемiнде жүрсің, әр қадамыңа абай бол, жалған ақпарат көбейiп кеттi. Бiздi қуантудан жалықпа!
Тәттігүл | 24 ноября 2012 17:16
Қайрат ағай сіз өте кереметсіз, әндерінізде ғажап, тек қана биіктерден көріне беріңіз, алла сізге разы болсын, аллам қолдап жебей жүрсін. Тек қана алға!!!!!!
перизат | 25 ноября 2012 12:52
кайрат алга мойыма
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:15
Нагима Ескалиева,
можно было бы и другими словами это написать.. а не прям сравнивать Кайратика с животными или с насекомыми.. или вы думаете что от этого Кайратик станет таким же.. так что не думайте так.. пока есть я и пока есть поклонники Кайратика он не опустится.. он наоборот будет подниматься все выше и выше.. а вы будете смотреть с удивлением снизу на него!
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:16
Нурбол Ержанатулы,
не надо пожалуйста делать одолжения.. в таком случае можешь и не смотреть.. есть большинство людей которые ждут этот фильм..
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:19
Адиль,
Қайраттың жұлдыз ауруымен ауыратын уақыты баяғыда өтіп кеткен.. ауыратын болса сонда ауырар еді.. бірақ ол аман-есен өтті ол кезден.. ал қазір яғни бес жылдан кейін жұлдыз ауруымен ауырады дегенге сенбеспін.. ешқашан.. және де Қайрат ондай адам емес.. ал киноның уақыты баяғыда келген..
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:21
123,
не знаю как там тебя зовут.. но прошу не надо отвечать за всех! Каждый человек должен знать в первую очередь за себя! А с кем будет он смотреть свой фильм пусть тебя это не волнует.. кто бы ты там ни был..
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:26
., сенің де атыңды білмеймін... егер де сондай батыл болсаң неге өз атыңды жазбасқа... Қайрат өзін ешқашан сен айтқандай звезда санаған емес... ол әрқашан да өзін біздей қарапайым адам ретінде санады... бос сөз сөйлеудің қажеті жоқ! Жұлдыз ауруымен ауырған ештеңесі де жоқ... ал, фильмнің сапасын түсіріліп болғаннан кейін айтарсың... қазір ештеңенің байыбына бармай бос сөйлеудің керегі жоқ... және де фильмді көрмесең көрмей-ақ қой... саған ешкімде жалынбайды... көретін адамдар толып жатыр! Тек ертең осы айтқан сөздерің үшін өкініп қалмасаң еді...
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:28
123, вот эти слова уже через чур! Ты перегибаешь палку! И будь чуть-чуть по осторожнее.. не пожалей.. тебя за это в покое не оставлю по любому!
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:31
рано,
сол видеоның кесірі саған тиіп жур ме? Әлде саған біреу бір нарсе деді ме?? Ол видеолар Қайраттың өзінің жеке шаруасы.. және ондай түкке тұрғысыз бұрында өтіп кеткен жайттарды бұл жерде айтудың қажеті жоқ! Егер теледидар көретін болсаңыз ол бұрында түсіндіріліп кеткен жайт..
Шырайлым) | 25 ноября 2012 15:32
Қайратта, анасы да өте тамаша жандар! Сіздерге тек қана сәттілік тілеймін.. Еңбектеріңіз жемісті болсын.. Фильмді асыға-асыға күтудеміз!
Шырайлым) | 26 ноября 2012 00:00
Светлана Георгиевна,
очень благодарна вам! что вы слушаете Кайратика! Вы не пожалеете.. что вы его слушали, слушаете и будете слушать..
Шырайлым) | 26 ноября 2012 00:02
Айнаш,
келесі жылдын наурызында..
Шырайлым) | 26 ноября 2012 00:04
дан,
ұнамаса артта қалған адам болып жүре бер.. мұндай жерлерде ондай комменттер жазбауыңды өтінемін Қайрат туралы тем более.. көзіңді жұмып, құлағыңды біте де отыр.. сонда ештеңе естімейсің де, көрмейсің де..
Шырайлым) | 26 ноября 2012 00:08
Жанна,
Нұртас дейтіндей оның әкесінің құрдасы емес шығарсың.. және не істегілері келетінінде шаруан болмасын.. керісінше мына сенің жазғаныңа қарап ХАЛЫҚТЫҢ 100000000% ҚҰСҚЫСЫ КЕЛЕДІ!!! ұқтың ба..
Шырайлым) | 26 ноября 2012 00:14
аккенже, сен өзіңнің не жазғаныңды өзің оқып ұғуға тырысшы,қалқам..жаза алмайтын болсаң неге жазасың?? Алдымен Қайраттың деңгейіне жетіп ал содан кейін жақсы көруге тұрмайсың деп айтасың.. ал егер Қайрат анасының арқасында жүрсе жап-жақсы шығып жүрген дауыстың барлығы анасының дауысы ма не сонда?? Беталды неге сөйлейсіңдер ұқпаймын сендерді.. бір нәрсе айтар алдында ойлану керек қой жаным.. енді бұл сөзіңді қалай ұқсақ болады.. әндерің жақсы, бірақ мағыналары жоқ.. осындай да сөз болады екен-ау..
Шырайлым) | 26 ноября 2012 00:17
Достар, сендерде біраз болса да ұят болу керек қой.. сендер қазақ болып Қайратты жамандайсыңдар, ал орыстар керісінше оны мақтап жатыр... қазақ болып Қайратты қолдағанның орнына сендердің айтып отырғандарың не мынау.. керісінше мынау біздің қазақтың ер жігіті деп мақтан тұтуларың керек..
Жадра | 28 ноября 2012 14:01
Кайрат Нуртас, мен сені сүйіп тыңдайтын тыңдармандардың бірімін. Саған өмир атты биік баспалдақтардың шыңына ак жолдармен жетүге тілектеспін. Өмір атты теңізде тек сүрінбей жүзе бер. Алланың нұры жаусын. Бақытты бол. Әрбір күнің тек күлкімен өтсін. Өзіңе деген халықтың сүйіспеншілігі жоғалмасын. Тек алға ұмтыла бер. Халықтың аузын ешкім жаба алмайды. Өнерің өрлей берсін, адамдар айтатын өсектерге мән не обращай. Тек алға!
нұрсұлтан ,нұрданф | 28 ноября 2012 14:25
Қайрат, тек қана алға! Қазақтың маңдайына біткен жарық жұлдызсың, саған тек сәттілік тілеиміз.
нурдана | 28 ноября 2012 15:04
Кайрат сен бір туар әншісің. Жұлдызың жансын. Біз сені отбасымызбен сүйіп тыңдаймыз. Таразға қашан келесің, сені асыға күтеміз, өнерің өрге жүзсін.
нұртас дурдом | 29 ноября 2012 00:29
Дауысы жоқ, таланты жоқ. Адамдар сендерге не болған? Құлақ қайда, ми қайда?!!
nurdana | 29 ноября 2012 11:18
Адамдар, өзің дурдом! Өзіңде ми да, құлақ та жоқ. Көпшілік бір жақ, сен бір жақ болғанынан-ақ білмейсің да өзіңнің жаман екендігіңді. Ішсең руыңмен іш дегенді білетін шығарсың. Неге көпшілік халық мойындаған Қайрат саған ұнамайды?! Сен өзің бір түрлі адам болғаның ғой. Сен сияқтылар айтты екен деп халық Қайратын қолдамай қалмайды. Қайрат әр қашан да жұлдыз, оның есімі әр қашан да бас әріппен жазулы тұрады!!!!!!!!
бррр | 29 ноября 2012 19:40
Халықтың талғамы жоқ.
гулфатик | 30 ноября 2012 04:10
Номерімді жазуды ұмытып кетіппін 87014167610. Күтем, хабарлас.
есбол | 30 ноября 2012 21:42
КАЙРАТ НУРТАС алга биз саган сенемиз! каскиленде сени кутемиз winked
АРУЖАН ИЗ ТЕМИРТАУА | 30 ноября 2012 23:26
Кайрат мен сени суЙем мен саган аитарым тек алга мен осы адамдарды тусинбеим адамдардын70% 1штери тар коре алмаисындар Кайрат Кайрат я балею за Тебя 87759897179 зв кутеМ
сымбат | 1 декабря 2012 22:52
кайрат красавчик тек кана алга
Куралай | 2 декабря 2012 14:48
Kairat aga men sizdi unatpaitin edim endi mine anderinizdi tindap unatip kaldim. Men sizdin minezinizdi bilmim sondiktan ewtene aitalmaim,birak bideolarinizda jagimsiz bolip tusip kalgansiz, ar adamnin ozinin jagimsiz kasietteri boladi oni ewkin sirtka wigara bermeidi. Sizge sattilik tileimin
Анар | 3 декабря 2012 13:32
Каират тек алга
asia | 3 декабря 2012 22:43
kogda pokajut film kto znaet ?
roma | 4 декабря 2012 14:01
kairat bratan tek kana alga )sen lu4i anwisin
КенжегуЛь | 4 декабря 2012 21:07
Кайрат мы не терпиливо ждем фильма про тя. Ия ол туралы жагымсыз видеолар коп и биз билимиз ол неге айели бар екенин жасыратынын. Бирак ен бастысы ол алланын нуры жауган анши. И у нЕГО МНОГО ПОКОЛОНИЦ ЧЕМ МЕЙРАМВЕК
тап | 5 декабря 2012 12:11
Осы әнші өз басыма ұнамайды. Бірак озі туралы кино тусіруге аліде болса ерте, ол казырдын озынде жулдыз ауруымен ауырып жургенге уксайды.
гүлсім апай | 5 декабря 2012 12:55
сізге ұнамаса ,көпшілікке ұнайды ғой. неге оның жетістіктерін теріске шығарасыз. жақсының жақсылығын айт нұры тасысын дегенді білетін шығарсыз алаштың азаматы болсаңыз. ҚАЙРАТ жұлдыз болуға әбден лайықты азамат. жұлдыз болғандада жарық жұлдыз болды халқының маңдайына біткен .Халқы болып біз қолдамасақ бұндай талантты жастарды кім қолдайды .Небір әншілер жүр ғой киелі сахнаны былғап.Олардың қасында Қайрат айналайын жаста болса бас болып өз халқының мәртебесін көтеруде.Жұлдыз болса өз еңбегімен жұлдыз болуда. аузым бар екен деп не болса соны айта салмайық. ұнамаған адам тыңламайақ қойсын .әр адамның өз талғамы бар ғой.Менің айтарым ҚАЙРАТ қа АЛЛАНЫҢ нұры жаусын.оған кино шығарған ерте емес ,нағыз дер уақтысы.
Аяужанка У-КА | 5 декабря 2012 18:50
Кайрат Нуртас мен сизди сыйлаймын! Казак халкынын мандайына биткен жарык жулдыздарынын бирисиз!! Ел не айтсада енсенизди тусирмениз! Әндерінізді сүйіп тындаймын және жатка білемін! Адам баласы болғандықтан кемшіліксіз болмайды, жулдыздар кемшілік жасамайды екен демеймін жасайды сіздеде сол кемшіліктер болды оған мұнайманыз айткан ел айта берсин... Мен сізді колдаймын казак халкы да колдайды сізді... Казак халкынын тарихында сіздің есімініз әрдайым биікте тұрады...... Тындамайтын адам тындамасын халыктын 70 проценті сізді тындайды.... Ананызға алгыс сізді осылай киелі саханаға шығарған..... АЛЛАНЫҢ нұры жаусын ТЕК ҚАНА АЛҒА
Данара) | 7 декабря 2012 23:32
Кайрат Нуртас лучше всех!
ГУЛОК ГУЛОК | 8 декабря 2012 10:04
Қайрат Нуртас ЖАРАЙСЫҢ! мына жогарыда айтылган создерге мән берме, барі оз колындаго,кейбір адамдар көре алмайди сенин осындай биікке котерилгенинди. Тек алга,алга,алга!!!!!!!!!!!!!!!!!
Арман_Сезим | 8 декабря 2012 23:43
Салем баршага!Кайрат менин ен ен ен суйикти аншим!5 жыл бойы тек кана Кайраттын андерин тындаумен отти!олендерин ар бир жаннын Журегин жаулайды!!!аркашан тулган бийик болсын!АЛЛАнын нуры жаусын!ал сени коре алмайтындарга айтарым алдын Кайраттай болып ан айтып кориндерши,,,Халык калай карсы алар екен а...оздерин маскара болып калмандар...Коре алмастык казактын канында бар арине....БИРАК ЖАНЫП ТУРГАН ЖУЛДЫЗДЫ ЕШКАШАН ОШИРЕ АЛМАЙСЫНДР!!!!!!!!!
aliakbaruli ufa | 9 декабря 2012 00:50
]Kairat tek gana alga jaraisyn.
ЗЕЙНЕП | 9 декабря 2012 20:13
KAIRAT SIZDIN DAUSINIZGA MIN JOK,OTE KEREMET DAUSINIZ BAR. SIZDIN ANANIZGA RAXMET, ANDERINIZ KOPWILIKTIN OIYNAN WIGADI. SIZGE TEK ALDAGI KUNDERINIZGE SATTILIK TILEIMIN. ALLA JAR BOLSIN SIZGE! ALGA ALGA ALGA
ГУЛОК г. Уральск | 9 декабря 2012 20:28
жарайсың Кайрат биіктерден көріңе бер
Кишен Пернебек | 10 декабря 2012 14:04
Қайрат супер
Aiman | 11 декабря 2012 08:38
Kairat kino tusiresinba ozi
Махоня | 11 декабря 2012 11:00
иииииииииииииии басты катырмандар гашык болсандар иштей гашык болындар кыз емессиндермааааа????????? сосын казактын канында коре алмаушылык бар сол сиякты олен айтып алындаршш сосын ангиме айта жатарсындар
Жанар | 11 декабря 2012 11:02
Махоня дурыс айтасын
Акерке | 12 декабря 2012 22:01
Кайрат жарайсын!!!! киноны асыга күтемін!!!! биіктерден көріне бер алла жар болсын тек сені колдаймын.Актауда кутем тек алга love
мөлдір | 13 декабря 2012 00:31
Кайрат сен керемет әншісің!!!!!!киноңды асыға кутемиз!!баскалардын аитканына ерме олар оздері жулдыз болмаған соң іштері күиіп жаткан ғои!Алла саған жар болсын Достар жулдыздарда адамғои бул өмирде жанылмаитын адам жок Кайратты жаман деисиндер оздериң мулде қателеспеппединдер ОИЛАНЫНДАР оз басым барлығын тусинем ҚАЙРАТ ТЕК АЛҒА АЛМАТЫ
Batyrhan | 13 декабря 2012 09:32
kairat bazar jok kinondy tusire ber teris peiil tanytkandardy tyndama
kunbolat | 13 декабря 2012 10:13
салеметсіз қайрат ага мен монглиадан сіз міқті нші сіз. мінаган қабарласіңз. kungfu.k@mail.ru
Асель Каратаева | 14 декабря 2012 22:40
Кайрат сууппееррр аншi.маган Жане казактардын 99% на унайды!
Багдат | 14 декабря 2012 22:43
Маган Кайрат Нуртас унайды
wink
Кенжо | 15 декабря 2012 18:08
Кайрат Нуртас лучший! Вперед! Ты самый лучший певец в Казахстане! Не отступай от своей мечты!
Заманбек | 15 декабря 2012 21:35
Ассаламу алейкум Брателла барлыгы айтып жатыр кино шыгарам дедин ангиме жок шыгар сени колдайтын коптеген адамдар бар минген атыннан суринбе БАС АЛГА БРАТУХА