Усть-Каменогорск Погода в Усть-Каменогорске +14 oC
Семей Погода в Семее +11 oC
Подробный прогноз погоды

Кайрат Нуртас снимает про себя фильм

  • 11 сентября 2012, 17:45 |
  • Комментарии: 403
Кайрат НуртасКайрат НуртасКазахстанский певец Кайрат Нуртас по просьбам поклонников решил снять о себе художественный фильм. Для этого 23-летний певец создал собственную кино-production-студию, сообщает BNews.kz.

Бюджет фильма составит около 500 тыс долларов США. Основным спонсором картины станет продюсер и по совместительству мать певца Гульзира Айдарбекова. По ее словам, идея снять фильм о Кайрате Нуртасе пришла еще четыре назад. Однако в силу возраста решили повременить с этим делом. Сейчас артисту 23 года, поэтому, по мнению продюсера, можно начинать проект.

Фильм будет длиться примерно 1 час 50 минут. Основные съемки фильма проходят в трех городах: Астане, Алматы и Актау. Сейчас половина материала уже отснята.

Кайрат НуртасКайрат НуртасПо словам продюсера, в фильме также снимутся Макпал Жунусова, Алтынай Жорабаева, группы «Муз Арт» и «Денар» и даже именитые актеры Тунгышпай Жаманкулов и Асанали Ашимов. Все артисты сыграют самих себя.

Ранее сообщалось, что Кайрат Нуртас возглавил рейтинг самых востребованных отечественных музыкантов, составленный на основе продаж CD исполнителей.


Источник: Altaynews.kz
(голосов: 110)
Комментарии:
индира | 15 декабря 2012 22:52
кайрат магам унайд.олендериде сиякты киносыда керемет болатынына сенемин.еш бир анши кайратка жетпид
нет имени у меня | 15 декабря 2012 23:09
вы что чекнутые фонаты Кайрата Нуртаса ужас вообще
Камшат А | 16 декабря 2012 12:50
Кайрат сенин халыхты ренжиткен уакытын болды сен оны өзіңде жаксы білесің,қаншама рет болады деген концертерин болмай калган уақытта болды не болмаса болып жаткан коцертинне кіре алмай қалған адамдар болды оның баріне сен гана кіналі емессің бірақ ондай жағдай болмас ушин сен келешекте бар жағдайды жасау керексің.Сондықтан сені көрермен қалай құрметтейді сенде оларды солай құрметтеу керексің. Тек жақсылық халқыңа адал еліңнің ұлы азаматы бол!!!
Кама Семей | 16 декабря 2012 12:59
Кайрат анау мынау деисиндер кейбирин онын атында билмеисиндер оленин тындаимын деп каксайсындар Нуртас деп, онын аты Кайрат ал Нуртас акесинин аты Мамасынын аты Гулзира ол киси онын продюсери ,КАЙРАТ НУРТАС. Алга
исак_98 | 16 декабря 2012 13:07
[spoiler]Поша кинонды коремиз гои шыккан сон!!! smile wink
ИсАк | 16 декабря 2012 13:08
]Поша кинонды коремиз гои шыккан сон!!! smile wink
Жазира | 16 декабря 2012 14:40
Кайрат Нуртас он хорошый певец и не нужно про него говорить всякие гадости! Вы просто завидуете ему, просто вы сами не можете спеть так, как он. Это вы слепые, а не его поклонники. Вы просто не видете настоящий талант, а как он пает! от всего сердце и от всей души так и хочется слушать его песни снова и снова. Да и если вы думаете, что нет смысла в его песнях, то вы просто в жизни не любили никого. А фильм снимать ему не рано, а самое время для фильма. Кайратчик мы с нетерпением ждем ваш фильм мамочка с любовью слушает ваши песни. Вы заслуживате лучшего, не унывайте и не огорчайтесь из-за глупых комменнтарий. Вас больше любят люди, чем ниновидят. ДА ЕЩЕ ОДНО, ЕСЛИ В ЕГО ЖИЗНИ ПОМОГАЕТ МАМА ЭТО НЕ ОБОЗНАЧАЕТ, ЧТО ОН ПО ЕЕ ТОЛЬКО ЗАСЛУГЕ. ОНА ПРОСТО НАПРАВИЛА ЕГО И ПРИТОМ ОНА ПРОСТА ИСПОЛНЯЕТ СВОЙ ДОЛГ ПЕРЕД СВОИМ РЕБЕНКОМ. ВОЗМОЖНО ЗАВИДУЕТЕ ПОТОМУ, ЧТО У ВАС ТАКОЙ МАТЕРИ НЕТ. ТАК ЗАВИДУЙТЕ МОЛЧА!!!!!!!!!! А МЫ ОСТАНЕМСЯ ХОРОШЕМ МНЕНИЕ О НЕМ . ОН ХОРОШЫЙ ПЕВЕЦ И МЫ ВСЕГДА БУДЕМ СЛУШАТЬ ЕГО С УЛЫБКОЙ И С РАДОСТЬЮ НА ЛИЦЕ.........
Саламат | 16 декабря 2012 19:32
Кайрат саган алланын нуры жаусын. Кино жаксы шыгуына тилектеспин! Базар жок саган тек кан алга! Красавчик
Айнур | 16 декабря 2012 21:27
Кайрат сен мен унататын жас аншилердин ишиндеги ен уздигисин. Саган тек куш куат, жигер, алга баса беруине тилектеспин. Алдагы сен тусетин кино жемисин жегиссин. Тек алга
ЗаРиНа | 17 декабря 2012 10:41
Кайрат Ты ПРОСТО СУПЕР Класс!!!Самый Лучший!!!!Ждем твое кино!!!!!!А те КТО против Кайрата Завидуйте молча!!!!!!!!
ЗариНа | 17 декабря 2012 10:49
Уважаемый 123 Если те Он не нравиться Так Не слушай его!!!!!!!Ты Его не Любишь А мы любим!!!!!!!И вообще ты кто такой Давай дОсвидания!!!!
тема | 17 декабря 2012 15:11
кайратты жамандамандар оздерин как будта кайраттка тенсиндер
Бэлла Нурланкызы | 17 декабря 2012 18:01
Здраствуйте!!! Кайрат Нуртас,вы супер))я сама очень увожаю исскуство))) Я уважаю вас и ваш талант!!! стать звездой это моя мечта с детства!!!Но я точно незнаю сбудется ли моя мечта))) И думаю что за других не надо отвечать!! Лично мне нравится)) Буду ждать с нетерпением))) Бэлла.Алмата. bella_nurlanova@mail.ru 1998года
Бэлла Нурланкызы | 17 декабря 2012 18:03
Удачи вам!!! ЛЮБЛЮ ВАААС)) ВЫ НА КОРЕЙЦА ПОХОЖЕЕЕ)))
ЖАНМКА | 18 декабря 2012 02:24
КАЙРАТ НУРТАСТЫ МАКТАЙ БЕРМЕНДЕР,ШЕКТЕН ШЫКПАНДАР МАКТАУ ТЕК АЛЛАГА ГАНА ТАН АЙТПЕСЕ АЛЛАХ ОНЫ ЖОГАЛТЫП ТЫ ЖИБЕРЕ АЛАДЫ! АНГИЕ ЖОК ОЛ ЖАКСЫ АНШИ БИРАК МАКТАУ АЛЛАГА ДЕЙМИЗ! КАЙРАТ ОЛЕН АЙТП БИЗДЕРДИН БАСМЗДЫ КЕТИРЕ БЕРМИШИШ)))
Дако | 18 декабря 2012 06:41
Всем привет!Кайрат Нуртас ты очинь прекрасный человек...мы тебя все любим и уважаем я твой песни очень люблю слушать!я горю большим жиланием по скорее посмотреть твой фильм....я люблю тебя за то как ты хорошо выступаешь на концертах!Я ТЕБЯ ЛЮБЛю!и бесит то что девушка с вузеров снялась в твоем клипе"омир,омир" она меня бесит!удачи в сьемке фильма...я тя обожаю...ты очень сдержанный на сцене...ты любовь всех девушек в КАЗАХСТАнЕ
Раушан | 18 декабря 2012 10:31
Кайрат Нуртас Ты Лучший певец*))))))) Мы тебя любим!!!!!!!У тебя очень красивые песни*))))Ждем Твое кино*))))
ЗаРиНа | 18 декабря 2012 16:35
Киноныздын аты окиниш па или шыда журек па????
Индира | 19 декабря 2012 02:00
Қымбатты Қайрат Нұртас!!! Мен сіздің табынушыңызбын! Сіздің әндеріңіздің 95%-ы менде бар деуге болады. Дискаларыңызды да үзбей аламын. Жанағы кейбір адамдар сізді жамандап отыр екен. Оларға мән бермеңіз. Жарыңыз Жұлдыз бен және балаларыңыз Сезім, Алау, Нарұлмен бақытты өмір сүріңіз. Сахнадан кетпеңіз. Бейнебаяндар музыкалар жаза беріңіз. Отбасыңызда жарыңызға адал болыңыз. Көп уақытты балаларыңызбен өткізіңіз. Маған номеріңізді беріңішсі. Менің номерім: 8-775-987-02-32. Номеріңізді күтемін. Қорықпаңыз звандамаймын. Жәй сіздің номеріңіз бар дегеннің өзі мақтаныш емес па? Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы. Төкенова Индира. 8-775-987-02-32.
жанмка | 19 декабря 2012 14:59
кайрат ошпи журе беретин болса картайганда ол ешкимге керек емеско)))
Айсулу | 19 декабря 2012 19:15
кайратка жетер анши жок,,,,,,,,,казактар осы коре алмаушылыктарынды кашан коясындар,,,,,бундайды орыстар жаба давит дейди гой.уят емеспе.......
миргуль | 20 декабря 2012 04:08
когда выйдет фильм каирата нуртас даите ответ прошу
= | 20 декабря 2012 17:01
бала-шагасын корсете екен.отбасын жасырган адамнан не кутуге болад.бунын УЯТ
МММ | 20 декабря 2012 17:09
КАЛАЙ ЖАКСЫ АДАМ.МЕККЕ БАРЫП КЕЛДИМ ДИД ТЕ.КЕЛИП АЛЫП ТЕМЕКИ ШЕГИП АРАК ИШЕД.МЕККЕ СОНДА КЛУППА АЛДЕ БИЛЬЯРД ОЙНАП КАЙТАТЫН ЖЕРМА .А,
МАДИНА | 22 декабря 2012 16:37
Sabina,жаным жасаи бер ботам.КАИРАТ журт не деседе коре алмаганнан аитады.оган ман берудин кажети жок ЖАНЫМ,ТЕК АЛГА fellow
Каламкас | 22 декабря 2012 20:23
Кайрат мен сiздiн андерiздi оте жаксы корем.Сiздiн даусынызда жаксы.Сiздiн олендерiнiздi узбей аламын.Ендi сiздiн киноызды кутудемiн.Осы бетiнiзден тайманыз.
КАЗАХ И ТОЧКА... | 22 декабря 2012 20:40
ШЫРАЙЛЫМ...
А что ты за него базариш... он что не в состояний за себя ответит?! короче Шырайлым он не умеет петь и слуха у него нет!!! Казахстанские девушки совсем с ума сошли...готовы лечь под него только за то, что он пляшет на сцене...одумайтесь, кому вы нужны после него???!!! Это не стоит того, что бы за него терять свою честь!!! ПОДУМАЙТЕ...
Айсель | 22 декабря 2012 20:56
КИНОСЫ КАШАН ШЫГАТЫН ЕКЕН ТЕЗ КИНОСЫ ШЫКСА ГОЙ kudaibergenova2000@mail.ru Кайрат нуртас саган баккыт тилимин
жандос | 23 декабря 2012 11:49
қандаи филм тусіп атін кім білед
Бота | 23 декабря 2012 12:31
отбасын туралы билгіміз келеди неге ашық айтпайсыз !
Аидын | 23 декабря 2012 12:32
Жараисын Каират осы жолдан таима туфаи туфаи
коз тимеси саган алла ози жар болсын smile
Barets_96_kz | 23 декабря 2012 13:12
Kairat senin olenderin gana unait baskalardiki jok maxbbat degen ne ol kairattin olenderin tindandar
арай | 23 декабря 2012 18:36
Молодец.Желаю успехов,счастье в жизни,удачи.
айка | 23 декабря 2012 18:39
осы отбасымен ажыраскан деп естидим распа?
мөлдір | 23 декабря 2012 22:39
Кайрат оз отбасыныз туралы неге аитпаисыз неге жасырасыз алде шынымен ажырасып кеттиниз бе?Биздин жазгандарымызды окитынызды аиткансыз неге жуап жазбаисыз.Сизден асыга жауап кутем.Мен Молдир Алматыдан
Сисенов Серикболат | 25 декабря 2012 06:08
Калаисыз Кайрат ага мен сiздiн олендерынызды жаксы тындаимын Каират ага егерде окып жатсаныз мен сiзбен ан аиткым келед мен сiздi 3 жыл боиы бiлем Менын арманым сiзбен ан аиту егерде озiнiз каласаныз 8778906238 кутем Кайрат ага Алла жар болсын
рита апа | 26 декабря 2012 18:11
кайрат коке, сен туралы не жаман айтса да көңіліңе алма, іштері күйіп айтады ғой , орыстар жаман айтса да айтсын деп неше түрлі құйтырқы амалдарға барады,өз - өздеріне де қара жағудадан тайынбайды тек қана мен жайлы айтсын деп, оның қасында сен өзіңнің талантыңмен көрінген азаматсың ғой, Алла тағғала қолдап өрлей бер , жасым үлкен болса да сенің әндеріңді сүйіп тыңдаймын, тек аман бол !
нуркен | 26 декабря 2012 22:49
Қайрат саган Алла жар болсын! Баралмадім қасыңа баралмадым,қайрат нұртас сияқты ән айталмадым уахаха! Қайрат красавчик!
Садырбаева Еркеназ | 27 декабря 2012 19:25
Кайрат сен оте мыкты аншисин тек алга!Кинон букул алемге айгили болсын!сенин жанкуйерин.Жанааркага кашан келесиз.сизди асыга кутемиз.арм арманым сизди корсем фотога тусу тилегим орындалатынына куманим жок.
Динок | 28 декабря 2012 17:04
Кайрат негызы жаксы аншы. Оленындегы создер журегынен алынган создер сиякты, Коп адамдар Кайрат туралы жаман создерды аитады ,онын мас куындегы видеоларын сйттарга салады .Тусынбимын не ушын екен коре алмагандары болар. Ол да адам емеспе . Кайрат оте жаксы аншы.Ол туралы жаман создер жазбандар.Унамаса тындамандар онда..........
Назко | 30 декабря 2012 17:58
Будем ждать с нетерпением)))
Серик Балжан Нурлан | 30 декабря 2012 20:52
кайрат нуртас керрррремммммметтт!!! маган оте- оте унайды
серик Балжан Нурлан | 30 декабря 2012 21:03
салем кал калай? жана жылдарынызбен шын журектен кутиктаймын!!!! мен осы адамдардан сурагым келеди "неге сонша шымкенттик адамдар десе тобе шаштаты тик турип техас деп шыга келеди? " жауап кутем 8 775 768 58 94 .
Asema | 30 декабря 2012 21:34
Да ты супер парень и хорошо поешь,но я шокировано!
Айданка | 30 декабря 2012 21:39
Жду еще видео о твоем пьянстве,позор!Покажи себя или с хорошей или с плохой стороны!А за концерт который не состоялся в Семске еще с тобой разберутся!Жди дорогой!
сейтеказиев ержан | 31 декабря 2012 00:23
кайрат елдин созин тындама егер сен буны окып отсан мен аккыздын братишкасымын ягни ажаннын.ешкимнин созин тындамай алга карап журе бер елдин алдыда арты болмай ортасында жур
Асыл | 31 декабря 2012 15:07
Қайрат қазақ әншілерінің ішіндегі дарынды, еңбекқор ,талатты әнші деп білемін.Қайратты жамандағандар көре алмайтындар.Көзі ашық көкірегі ояу адамға көрініп тұрған жоқпа Қайраттың өзге әншілерден озық тұрғаны.
Асылай | 31 декабря 2012 15:35
Біз Қайраттың ата-анасындай болып қалармыз. Қайратты еңбекқор, дарынды әнші деп білеміз. Ата-анасын сыйлау бағытындағы әндері көп жастарға ата-анасын сыйлауға үлгі болады. Қайрат небәрі 23 жаста екен ,ол жаста бәрі жарасады. Қайрат туралы жағымсыз жағдайларды ғаламторға жіберіп жүрген адамдар адамгершіліктері жоқтар.Жаңа жыл, мерекелерде қазақ әншілерінің концертін қарағың келмейді ,тартымсыз болып жатады,сондықтан ресей концертін қарайтынбыз.Қайраттың Алматы 30 қарашадағы концерті өте жақсы , бос уақытымызда ,тіпті интернетте отырсақ Қайрат концертін жіберіп қоятын болдық.Себебі Қайраттың сүйкімділігі, сахнадағы қимыл қозғалысы,әндері өте керемет.Ән барысында жие айтатын"бірге","шапалақ қайда","қошемет" сөздері өзіне керемет жарасады.Ал күлгені, жымиғаны тіпті керемет.Адамды еріксіз баурап алады.Қайратқа ән барысында жие билесе дейміз, билегені өзіне сондай жарасады және адамда өзіне тартады.Қайраттың әндері "эх қарындас","Бара алмадым" қазір кез- келген тойда, жаңа жылдық банкеттерде жіберпі билеп жүр. Ол Қайраттың әндерінің халықтың жүрегінде екені көрінеді.Қайратқа жаңа 2013 жылда халық көңілінен шығатын әндері көбейсін дейміз.Киносы да 2013 тің үздік киносы болсын.Қайратқа тек табыс тілейміз.Әндерін айтқанда тағы айтарымыз жиі күліп,билері көбейсін дейміз.Қайратты жамандағысы келетіндер ұнамаса жазбаңдар.Болар елдің баласы бірін бірі мақтар.Орынсыз күйе жақпаңдар.
Мира | 31 декабря 2012 15:43
Қайрат пен Сырымның Хабар телеарнасында бірге айтқан әндерінде Сырымның Қайратқа қызғаныш жүзі көрініп тұр.Қайратқа айтар едік Сырыммен бірге ән айтпауын.
Асыл | 31 декабря 2012 15:58
Еларна жылдың ең үздік әншісіне таңдау жүргізіп жатыр Сәкен Қайраттан 20шақты дауысты артық жинап тұр.Сәкеннің әндерін тыңдайтын адамдарды көрмеппіз.Сонда Сәкен дауысты қалай көп жинайды? Ең үздік әнші ертең белгілі болады. Егер Сәкен алса әділетсіздік деп білеміз. Қайрат концерті Алматы 30 қарашадағы көрермен қошеметі , ықыласы, дәл С Ротарованың концертіндей. Ондай халықтың көп жиналуы, қошеметті басқа қазақстандық әншілердің концертінен көрмедік. Қайратқа тек табыс тілейміз. Сондай-ақ Астана "Ол сен емес" концертін телеарнадан қарағанда көңілімізден шықпады. Қайрат еңбегін жақсы бағалаушылар атынан ондай концертті жібермесе екен дейміз. Қайрат дарынды ,талантты әнші екені даусыз Қайрат туралы тек жақсы сөздер естігіміз келеді. Қайрат анасына ризамыз, тек амандық тілейміз.Қазақстанда анасы продюсер тек Қайрат шығар ,ендеше тарихта қалар. Қайраттың анасын құрметтеуі де жақсы әсер береді.Тіл көзден , көреалмаушылардан сақтасын дейміз.
алтынаи | 1 января 2013 12:44
каират жынды анши оган ешким жетпеиди
журек деген бир адамга арналган
сонда жатыр сезим бакыт мол арман
журегимде орын алган бир жан сен
сол журекте жылдар боиы сакталган
сезим деген кины болса муншама
бахаббатын не болганы расында
коз саламын суретке
сурет деген аса жансыз бирбине
сол бине ушун толганамын киналамын мен неге love
себеби мен оган гашыкпын коп киздын арманы каират менин де арманым
ossi | 1 января 2013 14:03
По-моему Кайрат киноны Сырым Исабаевтан калыспау ушин тусирейн деп жатыр. Ертерек тусирмеуи каржы маселесине байланысты деп ойламаймын...
Бека | 1 января 2013 19:36
жулдызга жаркырамау лайыктыма,омирди жарык куннен айыктырма.жаксы анмен ел журегин жаулап алган,кайраттай колдау болшы байыпты улга. олендерин тема.бека.орал.88
дана | 2 января 2013 03:46
Км айтты кайрат нуртас мейрамбектен кейнги 2ши анши деп кайрат нуртас казакстан бойнша 1ши жане алем бойынша 2ши орында тур ал коре алмайтындарга айтарым кайрат нуртасти жамандамандар алдымен оздерин сондай болып алындар сосын коремиз
данагул | 2 января 2013 04:05
Кино 25 акпанда ягни озинин туган кунинде жарыкка шыгады
Лин А | 2 января 2013 16:04
Кайдагы жокты айта бермендер! Баскаларын айтпай-ак кояйык, сонда Роза Рымбаева, Мейрамбек Бесбаев сиякты жулдыздар кайда калды? Бул тек сендердин пикирлерин!Жаксы коретин болсандар, баска жулдыздар туралы жалган сойлемендер!!!
masimov_askar | 2 января 2013 18:34
Кайрат кинон кашан шыгады?
Зулкия | 4 января 2013 15:16
Ой не деп кеттiндер оздерiн бiрi жаксы корем, бiрi жаксы кормимiн деп. Кинога Кайрат Нуртастанда кiшкентай балалар шыгып жатканда оларга ерте меспа?? Ар жагында Кайрат Нуртасты коре алмайсындар мейлi ол жаман болсын жаксы болсын ол барбiр кыздардын журегiнде сосын оны маймылга тенеудiн де кажетi жок. Кстати, Кайрат Тунтеков сiзге айтарым бiрiншi ознiзге караныз мен сiздi корсем кускым келет сахнада калай жургенiнiзге таным бар фу
Зулкия | 4 января 2013 15:26
Кайрат нуртастын андерi елге танымал болганымен сол андердi жазып берген адамдарды да курметтейiк
мурат | 4 января 2013 15:30
кыздар барбiр осы смстерiндi Кайрат Нуртас окымайт озi солай деген братанымыз
мадина | 4 января 2013 15:34
Дурыс айтасын Сырымнан калыспай тусiрiп жатыр сосын кайрат Нуртаска айтарым коп боктайды екенсиз бунын тарбиесиздик
Dikosha | 6 января 2013 15:08
Салем достар! КАЙРАТ ага сиз керемет аншисиз,даусыныз ерекше. Мен сиз жаксы коремин. Сиздин барлык андериниз маган катты катты унайды АЛЛАНЫН НУРЫ ЖАУСЫН. ТЕК КАНА АЛГА Алга!!! СУПЕРСИЗ.
Акнур | 8 января 2013 02:50
Кайрат нуртас адеми андиде жаксы айтады!
Yassmin A | 8 января 2013 23:12
Мамасынын баласы ))))))) Мамасына итерип тастап жургенде, киносынын тусауы кесилгенин билмей калып журмесин ))))))
lyazzat | 9 января 2013 14:06
Жарайсың Қайрат Нұртас, маган сенің даусын, беріліп айтқандағы әрбір әнің өте қатты ұнайды Алға Қайрат Нұртас! Биз сени қолдаймыз, Биз сенимен биргемиз. Алға Қайрат Нұртас! Биз сени қолдаймыз, Биз сенимен биргемиз. Алға Қайрат Нұртас! Биз сени қолдаймыз, Биз сенимен биргемиз. Алға Қайрат Нұртас! Биз сени қолдаймыз, Биз сенимен биргемиз. Алға Қайрат Нұртас! Биз сени қолдаймыз, Биз сенимен биргемиз. Алға Қайрат Нұртас! Биз сени қолдаймыз, Биз сенимен биргемиз. Алға Қайрат Нұртас! Биз сени қолдаймыз, Биз сенимен биргемиз.
akerke | 10 января 2013 19:41
Кайрат мен сизди жаксы корем. Андерини3ди суип тындаим. Тек кана алга. Баскалардын созине карама тек кана алга. Баска адамдар жане аншилер сизди жамандаса жамандасн сизди олар коре алмайды. Мен сиздин ананы3га рахмет аитамын сиздеи адамды осы омирге акелгени ушин. Брак бир отиниш неге отбасыныз жаилы ештене аитпайсыз. Егер Мен сиздн орнынызда болсам отбасмды мактанышпен аитар едим. Брак озиниз блесиз. Меним сизге аитарм тек алга. КАЙРАТ ВПЕРЕД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гульсезим | 10 января 2013 19:42
Кайрат Айдарбековтин фильми 25 акпан, ягни туган кунинде корсетиледи) Омири жайлы тусиру али ерте дисиндер... ол актерлик жагынан багын сынап, омири жайлы емес, ози басты рольде ойнайтын фильм тусирди)
Айда | 11 января 2013 01:43
Кайратты жактагандарды колдаимын
Эльдар | 11 января 2013 15:04
Сәлеметсiзбе Кайрат аға мен сiздiң өлеңдерiңнің бiреуін өткiзбей тыңдаймын, менiң сiзден айнымайды сiзден өтiнiп сұраймын bad_boy_797@mail.ru осы логинге хабарласуыңызды өтінем өтiнем.
Улсара | 13 января 2013 16:22
Кайрат биз сенин андеринди суип тындаймыз.Алланын нуры жаусын аркашан биктерден корине беруине тилектеспин.Кинонды коруге асыкпыз.Жаксы шыгатынына сенемин.
Дана | 16 января 2013 17:47
Сәлеметсіздерме сайт оқырмандары. Сіздердің сауалдарыңызды оқи отыра Қайрат Нұртастың табынушылары жетерлік екеніне көзім жетті. Елдің көзайымына айналған аға -әпкелеріпіз,іні-сіңілдеріміздің абыройын төккенше, Жаксы сөз - жарым ырыс демекші тек жақсы жағын айтуымызды жөн көріп отырмын. Менде Қайрат Нұртас, Мейрамбек Тоқтар ағаларымыздың табынушысымын әндерін жаным сүйсіе отырып тыңдаймын. Әрқашанда Алла тағала бәрімізді қорғап қолдап жүрсін.
Жанар Шымкент | 16 января 2013 19:18
Нұртас деген - мияулаган мысык кой!! мамин сыночек!! ха-ха-ха!!
Асыл Алматы | 16 января 2013 19:23
Нұртасты голубой дейді ғой білетіндер... әндері де голубойлар айтатын әндер ғой
ЖаНым.саЯ | 17 января 2013 02:00
Салем! Кайрат сенин кино шыккан жок. Еркек еки сойлеуге болмайды.
Diana Lavuaze | 17 января 2013 02:36
Kairat aga sen keremet jansyn, tek sizdyn anderinizdy suip tyndaim, nege jamandaisyndar ozderine karap alsandarwy lu4we , molodes tek alga!Sattilik tileim....
Diana Lavuaze | 17 января 2013 02:41
Odanda kore almaimuz desenderwi, birinwy Kairat Nurtastai bolup alyndar, ol alemdegy en keremet anwi....
Кузембаев Саян | 17 января 2013 09:31
Кайрат саган ризамын базар жок андерiн керемет алланын нуры жаусын Тек кана АЛГА горад Шымкент, Техас.
техас | 17 января 2013 20:21
Земляк только вперед! Онерин орге жузсин.
Алуа | 18 января 2013 09:12
Дауысы жоқ болса да тыңдармандары көп өзінің. Фонаттары да өзі сияқты талғамы төмен, жеңілтек адамдар шығар.
Нагима | 18 января 2013 18:38
Нұртасты тыңдасаң, құсқың келеді! нағыз халтурщик!!
Жанара | 18 января 2013 18:38
Нұртас деген - мияулаган мысык кой!! Мамин сыночек!! Ха-ха-ха!!
Жанарбек | 18 января 2013 18:39
Рас, Нұртасты голубой дейді білетіндер.
Камшат | 18 января 2013 18:54
Алуа, сізбен келісемін. Түр десе түрі жоқ, талғамы да нашар, не суйсініп тыңдайтын дауысы да, әні де жоқ!
Ерке | 18 января 2013 23:39
Салем достар не болган баріңе Кайраттан баска әншi жоктай, әншілер коп.
Жанарбек | 19 января 2013 12:42
Нұртасты голубой дейді білетіндер.
Карлыгаш | 19 января 2013 21:04
Алла жар болсын, аман-есен журе берiнiз!
Кыргызбай Динара | 20 января 2013 18:30
Кайрат сизге км не десе де оларга ман бермениз сизди жамандайтындар сизди коре алмайтндар бринши оздерне карасн койш сол коре алмайтндарды. Бирак сиз кереметсиз мен Сарыбастау ауылында турам бзге келетн ойыныз барма
Мадина | 24 января 2013 15:22
Сәлем, Достар. Мен Қайрат ағаны жақсы көремін. Ол маған өте ұнайды. Қайрат аға, сіз өте әдемі, келбетті жігітсіз. Менің сізге өтінішім бар. Өтінем, тағы да концертіңізді беріңізші.
Аяжан | 24 января 2013 23:43
Достар қолдарыңыздан келсе сіздерде кино түсіріңіздер,қолдарыңыздан келмейме сөздеріңізге абай болыңыздар.ҚАЗАҚТЫ ҚҰРТАТЫН КӨРЕ АЛМАУШЫЛЫҚ ҚАСИЕТІ.ешкім киноңды көрмейт деген әнгіменің қажеті жоқ.КӨРУ,КӨРМЕУ ӘР АДАМНЫҢ ЖЕКЕ ШАРУАСЫ!
Арай | 28 января 2013 00:24
Қайрат биреуге ұнаса биреуге ұнамайды.......маған да ұнамайды әнді базар жоқ мықты айтады былай өзііііі слишком озінше типа звезда
Yassmin A | 28 января 2013 15:06
Кайрат Нуртасты тындаганша, Кудайберген Бериштин куырмашын тындаган артык. Биз коре алмай жаткан жокпыз, адам енди тубинде шындыкты мойындау керекко. ха ха ха ха ха !!!!!!!!!
Ерасыл | 28 января 2013 15:13
Кайрат аға, мен сіздің әндеріңізді жақсы тыңдаймын және менің арманым сізбен өлең айту. Меніңде сіз сияқты әнші болғым келеді. Соған жол ашып берсеңіз деймін, аға. Өтініш аға. Алматы қаласы, Қарасай ауданы, Үшқоңыр ауылы. Колледж оқимын. Үшқоңырға келіңізші. 87775491489 номерім. 95_erasil_95@mail.ru Күтем аға сізді. Айтпақшы, сіздің студияңыз қайда?
Али.ТАРАЗ | 31 января 2013 12:18
Мен жогарыдагы жаксы тилектерге косыла отырып,сизге зор денсаулык тилеимин.денсаулык боса бари де болады.Classik-94-94kz@mail.ru d.j.тастаныз
аяулым | 31 января 2013 16:20
Қайрат Нұртас бұл омирдеги ең баға жетпес асыл жан және әнші !оган ешкандай жігітте адамда теңдесе алмайды! мен Кайрат Нүртасты ойласам козіме жас келеді бірақ мұнын орындалмайтын арман екнін мен білемин!тек қана Алла Тағаладан оның амандығым тілеймін! ол үшін тек қана құдай біледі оз жанымды қияр едим! онымен менің омірімдегі ешқандай жігіт теңесе алмайды!!!
Бакыт | 3 февраля 2013 04:51
Кайрат, алемдегi ен уздiк аншi, даусы керемет, узi адемi.
Толкын | 5 февраля 2013 20:52
Өте керемет әндерің! Жүректен шыққан! Маған ұнайды! Өзің де сүйкімдісің! Алланның назары түскен жан екенсің!
жан | 6 февраля 2013 09:58
В каком веке вы живете не понимаю, надо ведь как-то развиваться! Я смотрела саундтрек! С нетерпением жду фильма!
Жаник | 6 февраля 2013 10:04
Мамин сыночек, мысык? Ахахах не смеши, скажу только одно смотрите себя в зеркало, и завидуйте молча! Мы все маминкини сынки и дочки до 40 лет и больше!
Ляка и Арайка | 6 февраля 2013 10:15
Кайрат сен өте популярный әншісін, и сені халық суйіп тындайды))) Саған өмірде сәттілік тілейміз))) А кто против за Кайрата, то не слушате его!!!! И в правду он красавчик!!! Гульзира апайга бақыт, шаттық, қуаныш тілейміз. Кайрат тек ғана алғааааааааа!!! Қайрат чемпион!
Толкын | 8 февраля 2013 15:42
Кайрат!"Суранамын" анiн оте керемет!жолдасым екеумиздин анимиз болды!менде суранамын жаратканымыз саган жар болсын!
КенжегулЬ Уральск | 8 февраля 2013 17:16
ЛЮди перед тем говорить про других сначала смотрите на себе! Не говорите пожалуйста Как будто вы поете лучше чем он, как будто вы красивы чем он! Да он не самый лучши. Но его поддерживает Аллах. И вы ниче не можете делать! Кроме завидовать!
Жанель Ауезова | 9 февраля 2013 04:17
Зачем вы убиваете себя из-за какой-то КАЙРАТА? Знаю он хорошый певец но есть те люди который поют лучше чем КАЙРАТ НУРТАС!
Жанель Ауезова | 9 февраля 2013 04:28
Щясь Кайрат на высоте как раньше был Бесбаев. Но со временем его позабудете как вы забыли Бесбаева!
Кымбат | 11 февраля 2013 02:27
Алла жар болсыз сiзге! Енбегiңiздiң жемiсiн көрiңiз! Жане "УЗЫН-АГАШКА" тезiрек келiңiздершi! Сiздi ақындар мен батырлар елi асыға күтедi!
назерке | 11 февраля 2013 02:50
баримизде пендемиз бугин бармыз ертен жокпыз, сондыктан халайык бир биримизге подержка берумиз керекпиз казакпыз казак бир бирине коралмастык пен емес адалдык пен каруы керек так что халайык кайрат та пенде баримиз кара жердин астына баратынымз ол рас бир алладан крку керек ешкимнин какысы жок ар нарсени жазуга мнение при себе держите НАЗЕРКЕ
Мадина | 11 февраля 2013 15:19
Кайрат, биреулер сен туралы не айтса да айта берсин. Кореалмаушылыктан болса оздерине сай ис истеп жургенин умытпасын!!!Казактын урпагы болсандар:мынаны угуларыныз керек.
Соккенин болсын-суйгенин,
Достыгын болсын-куйгенин,
Ащы тилмен тигенин,
Жогалсын деп миндери, - деп, аталарымыз айтып кеткен.
Эльмира | 11 февраля 2013 23:25
Кайрат тек алга! Аллах тил- козден сактасын!
акерке | 13 февраля 2013 13:28
Ия-ия, Кайрат сіз шынындада кереметсіз. Сізге өтініш өзге елдердің әнін көшіріп ала бермеңізші.
Акерке | 13 февраля 2013 13:35
Мен де киноңызды күтем. Алланың нұры жаусын! Сосын адамды жамандамаңдар, егер ол жайлы нақты білмесеңдер.
Mirza | 13 февраля 2013 23:16
Қайрат, семіздікті қой ғана көтереді, әлі асар асуларың алдыңда, сондықтан халқыңа дөрекілік-жат қылықтарынды көрсетпегейсін... Өмір бір күндік емес, сені көкке шығаратын да, түсіретін де халқын екенін ұмытпа?...
жанчик | 15 февраля 2013 14:52
Әркімнің ойы әр түрлі. Біреуге ұнайды, біреуге ұнамайды. Олай біреуге түкіріп, бетін басудың қажеті жоқ. 123, көргің келмесе қарама, сенен басқалары қарайды. Өз басым Қайратты жақсы көрем. Өлеңдерін сүйіп тыңдаймын. Киносын да асыға күтем.
айка | 19 февраля 2013 00:34
Кайрат жаным, мен сіздің әндеріңізді сүйіп тыңдаймын. Сізге ешқандай әнші жетпейді. Тағы да жаңа әндеріңізді күтемін. Киноңыз тез шықса екен деймін.
Аслан | 21 февраля 2013 15:44
Кайрат ага, мен сіздің әндеріңізді сүйіп тыңдаймын және бәрін жатқа айтамын. Менің жасым 5-те, өскенде сіз сияқты үлкен әнші болғым келеді. Сіздің жаңа әндеріңізді сағына күтемін. Ақтобе қаласынан Мурзагалиев Аслан.
нурбол | 21 февраля 2013 16:49
Бэлла, вы так сказали что как будто только корейцы красавцы)... обижаете)... казахи тоже красавцы, и например вот Кайрат))).... Кайрат Нуртас и мой любимый певец. Во первых он поет на казахском, за что я его очень уважаю, а во вторых он ни накого корейца не похож))) шутка конечно).. Кайрат Нуртас он простой парень по жизни, я думаю и за это еще можно его уважать.
Улжанка из Талдыка | 23 февраля 2013 15:07
Кайрат мен сені сүйем, ешкімнің сөзіне мән берме. Саған айтқан жаман сөздер бізге жаман тиет, тек қана Алға. Алланың назарында, бақыттың базарында жүре бер. Талдықорған сені асыға күтет. Мен сені қатты сүйемін.
Аяулы Шымкент | 24 февраля 2013 02:31
Фууууу Нагима Ескалиева, ёёёшки жек көремше сені. Сені неге Аллах қазақтың әншісі қылды екен...((( Шет елге шыққанда сені көріп қалсам сол шет елдің халқына мынау қазақтың әншісі деп айтуға намыстанамын. В натуре намыстанамын, бетің табақтай, не түрің жоқ, не фигураң жоқ... Қалай әнші болып халықтың арасында жүргеніңді. Бегимот сияқты біреусің сен, еще әнгіме айтасың Кайрат анау-мынау! Қайратты солай айтатын не абырой тауып отырсың... балаңмен жасты адамға іштарлық көрсетіп өзіңді ниже плинтуса көрсетсп отырсың. Мына сен сияқтылар қазақ деген халықтың абыройын айрандай төгетін мына сен сияқты әнші сымақтар... Жайына жүрсей, Кайратты уже ел қабылдап, бағасын беріп, оу жоғарыдан орын беріп қойды. ayauka.14@mail.ru
Мадина | 24 февраля 2013 18:00
Қайрат Нуртас сен маған қатты ұнайсың, әндеріңе, өзіңе базар жоқ, тема. Алайда ең ұнайтын әншім Бесбаев.
Бакон | 25 февраля 2013 15:58
Кайрат Нуртас! Земляк, обожаю тебя, думаю не только я, а все Казахстанцы! Ты у нас самый лучший!
каяхерразница | 27 февраля 2013 01:44
Лучше бы про noize mc сняли бы, было бы интереснее как пацан с нищиты свои талантом поднялся начиная петь на арбате, участвуя в баттлах и заканчивая большими тиражами своих сд дисков и концертов.
Макпал | 27 февраля 2013 22:59
Ты очень талантливый, так что дерзай и не кого не слушай. А кто пишет негатив тот сам наверно не как не реализовался. Кайрат Нуртас ты лучший.
САЛИДАД АСТАНА | 6 марта 2013 09:49
Сіздің әндеріңіз маған ұнайды, жарайсың. Неге әйеліңіз туралы айтпайсыз? Қызыңыз кімге ұксайды? Олар туралы неге айтпайсыз? Бәлкім дұрыс та шығар.
Алтынай))) | 8 марта 2013 00:12
Сіздің киноңызды тезірек көргім келеді. Сіз өте жақсы әншісіз. Мына жаман сөздер сіздің өнереңізді қызғанғандықтан айтылып тұрған сөздер, сіз сияқты бола алмағандықтан осылай дейді!!!
pitbull | 14 марта 2013 00:15
Қыздар ұялмайсыңдар ма? Оның әйели бар ғой, а сендер болсаңдар... Мен саған ғашыкпын, сен үшін өлем-күйем деп жатсыңдар. Бастарыңда тауықтың миындай ми жоқ вооще. Ал Қайрат не түсірсе де өзі біледі. Оның іші мен сыртын сылағанды қойыңдар, ұят болад. Бәріміздің төбемізден бір Алла тағала қарап тұр, соны ұмытпаңдар бауырлар... Кейін өкініп қалмаңдаршы өзі.
Manshuk_96_sweet | 16 марта 2013 20:59
Әншi Кайрат Нуртас, сiздi қатты-қатты жақсы көрем! Сiз десе ішкен асымды жерге қоям! Сіздің өлеңдеріңізді сүйiп тыңдаймын! Сіздің өлеңдеріңізге даусым келеді, сізбен өлең айтам, арманым жоқ!!! Сіздің өзіңізді де жақсы көрем, бiреу бiрнәрсе десе сенбеңіз, басыңызды төмен түсірмеңiз, көре алмағаннан айтады...
Мира | 25 марта 2013 05:07
Зулкия, сен не дейсін а? Нұртасың әнші емес, дауысы жоқ ,ол сияқты әнді екінін бірі айталады, түрі шамалы, көзі сықсиған, ал Түнтеков ол дара әнші, Жұлдыз.
Акжаркын | 26 марта 2013 10:28
Қайраттың Өкініш фильмі Алматы обылысы Қарасай ауданы Жандосов деген ауылда Home Club демалыс орнында түсірілген және де оның фильмі туылған күнімен бірдей етіп 2013 жылдың 24 ақпан барлық кинотеатрларда көрсетіледі.
Аида | 27 марта 2013 19:22
Кайрат Нуртас ондай алып баратқан, ғажайып ханзада емес. Ол кәдімгідей адам, кәдімгі біз сияқты ата-анасын, отбасын сыйлайтын адам. Ең бастысы менің байқағаным Кайраттың анасына, әкесіне деген көз қарасы өте биiк екен. Қатты сыйлап, құрмет тұтатыны белгілі. Міне, осынысы маған өте қатты ұнайды, ал әндеріне келіп тоқтасақ Кайрат беріле айтатыны көрініп тұр, тіпті билей де айта алады (смеясь):) Кайрат Нуртастың ұнатуға болатындай көркем мінезі мен жібектей дауысы бар!!!
аниат | 29 марта 2013 15:40
Каират Нуртас, сен маған өте-өте-өте ұнайсың. Менің соткамда тек кана сенің өлеңдерің бар. Концертіңе барам деймін, бірақ бара алмаймын. Неге десең уақыт жоқ. Бірақ кинотеатрға Өкініш атты фильміңді барып көремін. Біз отбасымызбен сенің өлеңдеріңді сүйіп тыңдаймыз. Саған ұзақ өмір тілейміз. Сенің жаңадан шыққан Жүрегімді махаббатым өртесің атты шығармашылық кешің өте-өте жақсы шыққан. Өмірде де, өнерде де аман бол. Шын жүректен жолдаған Дүйсен Аниат. Сау бол.
ааа | 31 марта 2013 01:39
Не болып кетті, бауырлар көбейіп кетті ма деп қоям...
Erkenaz | 2 апреля 2013 12:32
Кайрат Тунтековке жете алмайды бәрібір... ешқашан жете алмайды. Кайрат Тунтеков нағыз талант иесі. А Кайрат Нуртас әнші жүрген, алқаш қарақалпақ.
Бота | 2 апреля 2013 18:41
Каират Нуртас сен маган катты унаисын, мен сени каттыжаксы корем.Бирак концерттерине бара алмадым.Барам десем колим бос емес.Әндерин бари жаксы сенигана тындаимын.Осы алганнан таиынба.Саган тилиетиним алдагы уакытта халыкты журегин оданда баулап ал!Абаидын жолын,Жамбылдын жасын берип ардаиым биздинкоз алдымызда жур!Сагынам сени катты - катты!Сау бол!
АрУкА | 4 апреля 2013 00:43
Кайрат Нуртас, cіз Қазақстанның керемет әншілерінің бірісіз. Әндеріңіз де, өзіңіз де өте кереметсіз! Сіздің әндеріңізді сүйіп тыңдаймыз. Сіз көпшіліктің жүрегін жаулап алған тамаша жансыз. Әндеріңізді шын көңілмен, жүрекпен, жанды дауыста айтқаныңыз өте тамаша, бізге ұнайды. Сізді бір Аллам қолдасын! Әлі де талай талай биіктерден көріне беруіңізге тілектеспін, тек қана сәттілік сізге!!!
АЛУА | 6 апреля 2013 00:24
Кайрат сен кереметсин сенин тарапыннан тек ан гана емес кино кутемиз.Таги биз билмейтин онерин бар екен, бизди тан калдыра бер .ТЕК АМАН ЕСЕН ОТБАСЫНМЕН АМАН БОЛ.
АЛУА | 6 апреля 2013 00:25
Кайрат сен кереметсин сенин тарапыннан тек ан гана емес кино кутемиз.Таги биз билмейтин онерин бар екен, бизди тан калдыра бер .ТЕК АМАН ЕСЕН ОТБАСЫНМЕН АМАН БОЛ.
NARGIZA | 7 апреля 2013 18:35
Салем! Кайрат ага мен сiзбен достаскым келедi менiн атым Наргиза мен Шымкенттен боламын мен сiздi оте катты силаймын и суйемiн тек мен гана емес менiн мамам да сiздi оте катты жаксы коредi. Мен озбешкамын но озбекше ан тындай алмаймын тек сiздiн андерiнiздi жане баскада казак аншiлерiнiн андерiн тындаймын. Курметтi КАЙРАТ НУРТАС МЕН СIЗГЕ У3АК ОМIР ЖУМЫСТАРЫНЫЗГА САТТIЛIК ТIЛЕЙМIН. КАЙРАТ АГА ТЕК КАНА АЛГА! +7(702)772-66-72 МЕНIН НОМЕРIМ ЗВАНДАЙСЫЗ ДЕГЕН УМIТТЕМIН ЕГЕРДЕ ЗВАНДАМАСАНЫЗ kukolka_nargiza@mail.ru ОСЫ ПОЧТАГА ДРУЖБА ЖIБЕРIНIЗШI ОТIНIШШШ. КАЙРАТ АГА МЕН СIЗДI ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СУЙЕМIННН!
ааа | 8 апреля 2013 00:10
Ужас, мынау Наргиза деген точно маньяк па бір бәле)
гость | 8 апреля 2013 06:14
Кайрат нагыз анши емес,тек кана тойдын аншиси,ал сахнага тек гана даусы,тури бар адамдар шыгу керек,ал уялмаган анши болады дегендей,Кайрат улмаганнан шыгып жур,сонда жигиттик намыс кайда.
Нургулья | 8 апреля 2013 18:40
Қазақтар, алашатар не деген сөздер мынау? Отбасы туралы айтпайды дейсіңдер Әркімнің өз құпиясы бар дегендей. Не ол өсекшіге ұқсап? Ұялмайсыңдар ма? Ол да қазақ, өзіміздің қандасымыз ғой. Қыздар өздеріңнің номерлеріңды жазып не, ол қазақ қызына жараспайтын тырлық. Оның өзінің отбасы, бала-шағасы бар. Так что әрдене жаза бермеңдер!
Гуля | 9 апреля 2013 14:58
Кайраттын дауысы жок,талгамы да жок,жай акшанын мамасынын аркасында танымал болып журген анші,Жане кыздар оган гашык болмай-ак койындар онын айели бала-шагасы бар,Неге ол семьясын жасырады екен тусинбеймин:
апашка | 9 апреля 2013 21:59
Айналайын Кайрат, өмңрде жолың болсын! Аналық жүрегіммен сәттілік тілеймін.
АйсУлу | 9 апреля 2013 23:12
Салем Кайрат! Денсаулық қалай? Маған сенің' Сүйем сені деген әнің қатты ұнайды. Мен оны сүйіп тыңдаймын. Киноңа сәттілік тілеймін! Айтпақшы, Ақтауға жиірек келіп тұршы қиын болмаса даа...? Сені асыға күтем!
Инкар Фанатка КН | 11 апреля 2013 11:42
Салеметсиздер ме,Кайраттын онерин багалаушылар сиздерди озимнин агент желисиндеги фанклубыма шакырамын баринизди кабылдаймын! karea_love97@mail.ru
Алма | 12 апреля 2013 09:18
Кайраттын андерине соз жок, бари жаксы. Бирак окиништиси киноны ертерек тусирип койды, киносы коруге турарлык емес, маган вообще унаган жок.
зарина | 15 апреля 2013 00:45
Біз Кайрат Нуртастай әншіміз барына мақтануымыз керек. Россия, Американың әншілерін тыңдағанша өзіміздің әншілерді тыңдап, деңгейін көтерейік. Мен өз басып тек қазақша әндерді тыңдаймын. Сендерді түсінбейім сол шетелдің әншілерін неге әлде қандай қыласыңдар.
МАДИК... | 19 апреля 2013 11:51
Ассалаумагалейкум жамагат аллам жар болсын барине... окып отырмын жазгандырынды. енди алла тагаламыздын "кайраттын" мандайына жазганы шыгар оган ешким карсы бола алмайды болган куннин озинде колынан ешнарсе келмейди... курметти жамагат мен сиздерге кайратты мактап дариптеп откам жок тек айтарым кореалмаушылык деген нарсе керек емес айтарым. аллам егер сендердин биреуине осындай бак берсе сендерди де сырттарыннан сойлейтиндер пайда болады естеринде сактандар сырттан сойлеу улкен куна. аллам барине бак талант берсин аман болындар!!!
Аселя | 19 апреля 2013 15:11
Қайрат өте талантты жан, киносы да жақсы шыққан, өте керемет бәрі. Бірақ көп әндерінде айқайлап әннін сәнін кетіреді.
NARGIZA | 19 апреля 2013 18:16
Ассалому алейкум! Хурматли Кайрат Нуртас сизга тилагим шуки хамма ишларизга омад, оиланггизга бахт, соглик ижодингизга омад ёр булсин! Бизларга мана шундай кушиклар хадя этовуринг! Сизни кушикларизни севиб тингловчи НАРГИЗА! Тек кана саттiлiк тiлеймiн! Сiзге бiр отiнiшiм Шымга жиi келiп турынызшы жарайма.
Гулмира Шымкент | 20 апреля 2013 14:17
Кайрат, сен өнер факультетін оқығансың ба? Келіншегің өнер адамы ма, әлде үйіңде бала-шағаны қарайды ма? Келіншегің сенің істеген қылықтарыңа ренжімейді ма? Сен әлі жас балаша жүресің бала-шағасы жоқ сияқты.
Алия | 22 апреля 2013 15:11
Осынша бос ангыменын кажеты канша. Ал киносына келсек киносы мыкты тусырылген, керемет. Молодец Кайрат барлыгын тан калдырдын. Будан да биык белестерден корыне бер.
AYKUN.95 город актобе | 22 апреля 2013 21:01
Каират Нуртас, ты очень красивый, талантливый умный парень. Я тебя очень уважаю и цену, я слушаю все твой песни, они очень классные душевные. Желаю тебе в жизни много достижений, успехов в твоем творчестве и хочу сказать спасибо твоим родителям, что они не скрыли твой талант и помогли стать тебе таким какой ты есть сейчас. Будь всегда на высоте и не оброщай внемание на тех, кто тебя оскарбляет и говорит про тебя плохое. Это просто завислевые люди, которые завидуют твоему таланту и успеху в жизне. Я Айкун Башимова с города Актобе.
Алтынеков Талгат | 24 апреля 2013 17:09
Кино жақсы шыққан, керемет =)
Калдыбек Азамат | 25 апреля 2013 00:19
Кино жақсы шыққан... Кайрат баса бер алға!
Калдыбек Азамат | 27 апреля 2013 12:56
Перизат, сен өз қай жақтың тумасысын мама папаңнан сұрап көрші, олар да Шымкентке қатысы болса керек... Кайратты жұлдыз ауру дисің, сен біреуді көреалмайтын ауруға шалдыққансыңго... Біреуді жамандағаннан ешнәрсе шықпайды, қолыңнан келсе сен де атағыңды шығар да, олай да бұлай да мақтан жарай ма... Жаным ол ұят әңгіме.
Калдыбек Азамат | 27 апреля 2013 13:19
Зарина сен Кайраттай әншімізбен мақтануымыз керек дегенің дұрыс әрине. Россияның, Американың әнін тыңдамау керек дегенің не сасканың... басқа елдің әнін тыңдап өзіміздің әнге келгенде таусылып қалмайтын шығарсың. Ұнаса оны да тыңдаған дұрыс...
баха | 29 апреля 2013 02:20
Мейрамбек секілді жүрекпен айтатын әнші әлі өмірге келмеген шығар. Кайрат інім де жақсы айтады, сөз жоқ. Тіл көзден сақтасын, болашағы жарқын халқы үшін айанбай еңбек ете берсін. Қыздар ғашық бола берсін.
Айгерим Жезказган сатпаев | 29 апреля 2013 12:58
Кайрат, сен өте тамаша жігітсің, мен сенің әндеріңе және өзіңе де ғашықпын! Киноң ойдағыдай өтеді...
Жаркынай Атырау | 30 апреля 2013 19:27
Сәлеметсізбе Кайрат аға, сіз керемет әншісіз! Даусыңыз да, өзіңіз де, әніңіз де керемет! Ауырмаңыз! Отбасыңызбен бақытты болыңыз! Тек қана Алға!
Высказать мнение
Vkontakte Twitter Facebook